KSZO Odlewnia Ostrowiec wygrał w Przeworsku! Piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec wygrali

/mir/
Piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec wygrali w Przeworsku z tamtejszym Orłem w siódmej kolejce grupy czwartej II ligi piłkarzy ręcznych.

Orzeł Przeworsk - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 29:32 (12:18)

KSZO: Szewczyk, Drabik - Zdziech 11, Rurarz 8, Radowiecki 7, Cukierski 3, Kieloch 2, Majchrzak 1, Bożek, Dziura, Gajewski, Kubisztal, Sitkowski, Sieczka.

Po trzech porażkach w meczach ligowych szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec wreszcie wygrali. Przeciwnikiem był mało wymagający zespół Orła i już w pierwszej połowie goście uzyskali wysokie prowadzenie, które po przerwie wynosiło już dziesięć bramek (18:28).