KSZO Odlewnia przegrał w Przemyślu jednym golem

mir
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, Czuwaj Przemyśl wygrał z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski.

Czuwaj Przemyśl - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:30 (16:15)

KSZO Odlewnia: Piątkowski, Szewczyk – Kożeniewski 4, Jeżyna 4, Cukierski 2, Król 2, Czuwara, Goliszewski 2, Afanasjev 4, Kamil Kieloch 5, Kwiatkowski 4, Antolak 2, Rutkowski 1.

Bardzo pechowo przegrali ostrowieccy szczypiorniści mecz w Przemyślu, znów tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu.
Do zwycięstwa gospodarzy przyczynili się też sędziowie, którzy przy stanie 30:30 odgwizdali błąd kroków Dmitrija Kożeniewskiego.

Gospodarze przeprowadzili szybką kontrę i zdobyli zwycięską bramkę. KSZO Odlewnia nadal wiec pozostaje bez zwycięstwa w rundzie rewanżowej i jest coraz bliżej strefy spadkowej.

Faworytem sobotniego meczu byli zajmujący trzecie miejsce w tabeli gospodarze, ale od początku mecz był wyrównany. Kilka razy na tablicy wyników widniał remis, a przewaga gospodarzy tylko raz wynosiła trzy bramki. Podobnie było w drugiej połowie, a w 54 minucie KSZO wyszedł na prowadzenie. Niestety, niezrozumiale decyzje sędziów pozbawiły nasz zespół przynajmniej jednego punktu.