KSZO Ostrowiec pokonał KSSPR Końskie [VIDEO, zdjęcia]

Rafał SOBOŃ
Rafał Soboń
Drugoligowiec lepszy w sparingu od pierwszoligowca. W Ostrowcu w meczu kontrolnym górą byli piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec.

KSZO Odlewnia Ostrowiec - KSSPR Końskie 35:31 (12:12, 9:7, 14:12)

KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski - Mroczek 7, Pomiankiewicz 7, Świeca 5, Kubisztal 3, Zdziech 3, Jeżyna 3, Sitkowski 2, Fugiel 2, Radowiecki 1, Cukierski 1, Biskup 1, Dziura, Kieloch.

Zwycięstwem 35:31 zakończył się sparing drugoligowych piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec z pierwszoligowym KSSPR Końskie. Mecz - nietypowo - podzielono na 20 minutowe tercje. Pierwsza zakończyła się remisem po 12, jednak w dwóch kolejnych górą byli już podopieczni trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego, którzy w najbliższą sobotę zmierzą się w Ostrowcu w towarzyskim turnieju z udziałem innych pierwszoligowców - Czuwajem Przemyśl i AZS UMCS Lublin. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 10.