KSZO Ostrowiec przegrał w Młodej Lidze Kobiet

sobi

BKS Profi Credit Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:11, 25:18)

Spotkanie od początku przejęły inicjatywę, jednak przyjezdne przegrywając już 14:20, poderwały się do walki i zbliżyły się na dwa punkty (21:23), jednak ostatecznie to gospodynie wygrały seta do 22. Druga partia od początku przebiegała pod dyktando BKS-u. Ostrowczanki zdobyły o połowę mniej punktów, niż w secie otwierającym spotkanie.

Pierwsze dwie akcje trzeciego seta zakończyły się po myśli KSZO. Dobra gra i prowadzenie przyjezdnych nie trwały jednak długo. Ze stanu 10:6, szybko zrobił się remis po 10, a po kilku wymianach, gdzie wynik oscylował wokół remisu, od stanu po 14 to gospodynie rozpoczęły marsz po wygraną 3:0, co zresztą im się udało po wygraniu tej partii do 18.