KSZO Ostrowiec przegrał z Cracovią w Centralnej Lidze Juniorów

Rafał SOBOŃ
KSZO Ostrowiec 1929 przegrał z Cracovią w 9. kolejce Centralnej Ligi Juniorów.

Cracovia Kraków - MKS KSZO Junior Ostrowiec 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 - Dawid Gala 3 min., 2:0 - Mariusz Panek 47, 2:1 - Jakub Jedlikowski 88.

MKS KSZO: Zacharski - Sołtykiewicz (58. Chaba), Cebula, Mężyk, Larkowski, Kowalski, Gajewski (25. J. Jedlikowski), Czajkowski, P. Jedlikowski (73. Gordon), Bełczowski, Bąk (65. D. Świątek)

W sobotę juniorzy MKS KSZO zmierzyli się z rówieśnikami Cracovii. Wynik może sugerować, że myślami pozostali w szatni, bowiem obie bramki dla gospodarzy padły tuż po wznowieniu gry. - Daliśmy się zaskoczyć rywalom w tuż po rozpoczęciu meczu oraz zaraz po wyjściu na drugą połowę. Bramki padły po własnych błędach. Chcieliśmy grać w tym meczu swoje i przez długi czas nam to wychodziło. Staraliśmy się zepchnąć rywali w boczne rejony boiska, jednak dwa błędy kosztowały nas porażkę - mówił po meczu trener Waldemar Domagała. Honorowe trafienie dla ostrowczan zanotował w 88 minucie Jakub Jedlikowski.