KSZO Ostrowiec przegrał z Polonią Warszawa w Centralnej Lidze Juniorów

KSZO Ostrowiec przegrał z Polonią Warszawa w Centralnej Lidze Juniorów 1:2.

MKS Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec 2:1 (1:0)

KSZO: Dulny - Miłek, Nowakowski, Niziołek, Piątkowski - Stawiarski (77. Nowak), Wochniak, Szewczyk, Madej - Łokieć (85. Rutkowski), Ciepliński.

Wynik otworzyła Polonia w 29 minucie.

W drugiej odsłonie lepiej prezentował się zespół KSZO i naciskał gospodarzy. To zaowocowało w 51 minucie, gdy remis dał mu samobójczy strzał po wrzutce Kamila Łokcia. W 74 minucie gospodarze wyprowadzili zwycięską kontrę i wygrali mecz.

W innych meczach:SMS Łódź -Cracovia 2:0, Jagiellonia Białystok- Stal Rzeszów 4:1, TOP 54 Biała Podlaska - ŁKS Łódź 1:3, Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:1, Hutnik Nowa Huta - Motor Lublin 1:2, MKS Ełk - GKS Bełchatów 2:3, Stal Mielec - Korona Kielce 1:2

W następnej kolejce, 22-23 sierpnia: Legia - KSZO