Kto najlepszym piłkarzem trzeciej ligi? Szmalec nowym liderem

Kamil Markiewic
Radosław Szmalec został nowym liderem klasyfikacji na najlepszego piłkarza trzeciej ligi, w rankingu Echa Dnia Dorota Kułaga
Przedstawiamy piąte notowanie klasyfikacji na najlepszego piłkarza trzeciej ligi „Echa Dnia”.

Na pierwsze miejsce awansował piłkarz Spartakusa Aureus Daleszyce - Radosław Szmalec, który ma 45 punków. W notowaniu brakuje ocen dla piłkarzy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, których sobotni mecz z Wiślanami Jaśkowice, został przerwany po pierwszej połowie przez arbitra Przemysława Wróbla przy stanie 0:2. Sędzia przerywał mecz, ponieważ, jak twierdził naruszona została jego nietykalność.