Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W czwartoligowym meczu Czarni Połaniec pokonali Łysicę...

Kulisy czwartoligowego meczu Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn w obiektywie. Lider wygrał 3:1

W czwartoligowym meczu Czarni Połaniec pokonali Łysicę Bodzentyn 3:1.
Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn 3:1 (1:1)
Bramki: Adrian Gębalski 11 z karnego, 90+2, Filip Krępa 65 - Piotr Mikos 37.
Czarni: Saracen - Bażant, Misztal, Krępa, Wątróbski - Ferens, Hul, Bawor, Smoleń, Skiba (52. Nieradka) - Gębalski.
Lider zdobył kolejne trzy punkty. Dwa gole strzelił Adrian Gębalski, pierwszego z rzutu karnego, który wywalczył aktywny w tym meczu Piotr Ferens.
-Wyrównany mecz. Łysica nam się postawiła, ale ma wąska kadrę i po przerwie opadła z sił. Cieszymy się ze zwycięstwa i z tego, że umocniliśmy się na fotelu lidera - powiedział Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.
Zachęcamy do obejrzenia ciekawej galerii zdjęć, której autorem jest Tomasz Kaczmarczyk.
Szczegóły na kolejnych slajdach.
(dor)

Tak wygląda majówka 2024 w Biskupinie - zdjęcia, wideo. Atrakcyjnie aż do niedzieli!

Polska Miss Woj. Pomorskiego wyłoniona! [FOTORELACJA]

Polecamy

Sensacja w stolicy Hiszpanii. Obrońca tytułu za burtą. Koniec niewiarygodnej serii

Kolega z ataku w Barcelonie obrażony na Lewandowskiego? Wymowne zachowanie

Reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do Paryża. Prawie połowa nieobecna