Kulisy czwartoligowego meczu piłkarzy Neptuna Końskie z Nidą Pińczów [ZDJĘCIA]

dor
W czwartoligowym meczu Neptun Końskie pokonał Nidę Pińczów 1:0 (1:0). Bramkę zdobył Karol Stępnik w 17 minucie z rzutu karnego.Neptun: Herda - Sierszyński, A. Maciejewski, Szymoniak, Skalski - Malinowski (82 Pilarski), Zacharski, Szymkiewicz, Dajer (58 Płyta) - Sroka, Stępnik.Gospodarze kończyli w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę za dwie żółte zobaczył Łukasz Skalski. O wygranej Neptuna zadecydowało trafienie Karola Stępnika z karnego. (JKM) Zdjęcia Dariusz Sapieja
W czwartoligowym meczu Neptun Końskie pokonał Nidę Pińczów 1:0 (1:0). Bramkę zdobył Karol Stępnik w 17 minucie z rzutu karnego. Neptun: Herda - Sierszyński, A. Maciejewski, Szymoniak, Skalski - Malinowski (82 Pilarski), Zacharski, Szymkiewicz, Dajer (58 Płyta) - Sroka, Stępnik. Gospodarze kończyli w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę za dwie żółte zobaczył Łukasz Skalski. O wygranej Neptuna zadecydowało trafienie Karola Stępnika z karnego.