Kup "Echo Dnia" i odbierz darmowe bilety na piątkowy mecz Effectora

(SAW)
Sławomir Stachura
Kup papierowe wydanie "Echa Dnia" i dostań za darmo bilety na piątkowy mecz Cuprum Lubin.

We wtorek Effector Kielce jak walec przejechał się po AZS Częstochowie, pokonując ten zasłużony dla polskiej siatkówki zespół 3:0 w setach do 17, 19 i 11. Kielczanie świetnie poradzili sobie ekipą Częstochowy, ale już w piątek o godzinie 18 w Hali Legionów znacznie trudniejszy rywal - rewelacyjny beniaminek Cuprum Lubin, który walkę o awans do pierwszej czwórki przegrał z Jastrzębskim Węglem, a po sezonie zasadniczym plasował się na 5 miejscu (Effector na 13). Kielczanie w sezonie zasadniczym zdołali jednak pokonać lubinian 3:2 w hali Chęcinach i było to ich pierwsze zwycięstwo w sezonie.

- Rywal jest na pewno trudniejszy, ale jeśli będziemy tak grać jak z Częstochową to mamy szansę - mówi Dariusz Daszkiewicz. Rywalizacja toczyć się będzie tak jak z Częstochową, a więc dwa mecze i jeśli one nie przyniosą rozstrzygnięcia, to po tym drugim meczu w Lubinie będzie złoty set. By jednak myśleć o pokonaniu w dwumeczu Curpum Effector musi wygrać pierwszy mecz.
- Liczymy, że naszą drużynę mocno wesprą w piątek kibice. Serdecznie zapraszamy do hali na godzinę 18 - mówi Anna Olszewska, dyrektor marketingu w Effectorze Kielce.

Klub Effector wspólnie z redakcją "Echem Dnia" przygotowali dla kibiców niespodziankę. W czwartek i w piątek w wydaniu papierowym zamieścimy w gazecie kupon. Wystarczy go wyciąć przyjść do naszego biura konkursów w Kielcach ul. Targowa 18, w piątek w godzinach 9-16, żeby otrzymać za darmo podwójne zaproszenie na mecz z Cuprum Lubin w Hali Legionów. Serdecznie zapraszamy.