Lider był lepszy. Hutnik Kraków - Juventa Starachowice 3:0

dor
Piłkarze Juventy Perfopol Starachowice nie dali rady liderowi. W sobotę, mimo ambitnej gry, ulegli w Krakowie Hutnikowi 0:3.

Arkadiusz Bilski, trener Juventy: -

Byliśmy słabsi, Hutnik w ofensywie jest najmocniejszym zespołem w tej lidze. Przy stanie 1:0 mogliśmy wyrównać, ale nie wykorzystaliśmy okazji. Hutnik skontrował w końcówce i stąd taki wynik.

Trener Arkadiusz Bilski w dalszym ciągu nie mógł skorzystać z Karola Dreja, ponadto za kartki musiał pauzować Karol Kopeć, a nie w pełni sił był Dariusz Anduła. W dodatku spotkanie zaczęło się fatalnie dla Juventy, bo już w 3 minucie Krzysztof Świątek zdobył pierwszą bramkę dla Hutnika. Przyjezdni odpowiedzieli strzałem Dariusza Anduły, ale udaną interwencją popisał się Rafał Brzeziański.

Swój dzień miał także bramkarz Juventy Tomasz Wróblewski, który kilka razy pokazał spore umiejętności, broniąc strzały Michała Nawrota, Pawła Pyciaka i Rafała Tabaka. Nie miał jednak nic do powiedzenia w 75 i 84 minucie, kiedy to kolejne gole dla Hutnika strzelili Nawrot i ponownie Świątek, dobijając piłkę po uderzeniu Dawida Szewczyka.