Lider pokonany! W sobotę w Sandomierzu kolejny mecz szczypiornistów

/KAR/
Szczypiorniści drugoligowej SPR Wisły Sandomierz w sobotę po bardzo zaciętym spotkaniu pokonali we własnej hali lidera rozgrywek Control Process Tarnów 31:29 (13:14). - Mecz z zespołem z Tarnowa był wyrównany. Lider na początku prowadził. W drugiej połowie graliśmy bramka za bramkę. Poza prowadzeniem 1:0 na początku meczu, drugi raz objęliśmy je dopiero w 37 minucie przy stanie 19:18. Od tego momentu nasza gra wyglądała coraz lepiej - mówi Adam Węgrzynowski, trener SPR Wisły Sandomierz.

W sobotę 31 marca, o godzinie 18 sandomierski zespół w meczu 23. kolejki ponownie zagra przed własną publicznością. Tym razem Wisła zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. - W Sosnowcu przegraliśmy różnicą sześciu bramek (36:29 dla Zagłębia - przyp. red.), więc w sobotnim meczu będziemy się chcieli zrewanżować - dodaje szkoleniowiec sandomierskiego zespołu.

Po 22. kolejkach pozycję lidera zajmuje zespół z Tarnowa, który ma 38 punktów, druga jest Wisła z 36 punktami na koncie. Sobotni rywal sandomierskiej drużyny plasuje się na pozycji siódmej z 24 punktami. Wynik meczu Wisły z Zagłębiem po jego zakończeniu na portalu WWW.ECHODNIA.EU/SPORT.