Liga Centralna Kobiet. Cenna wyjazdowa wygrana piłkarek ręcznych Suzuki Korony Handball Kielce z Samborem Tczew

Dorota Kułaga
Bardzo dobra gra po przerwie zadecydowała o wyjazdowej wygranej piłkarek ręcznych Suzuki Korony Handball Kielce w meczu Ligi Centralnej z Samborem Tczew 32:28. Patryk Ptak
Bardzo dobra gra po przerwie zadecydowała o wyjazdowej wygranej piłkarek ręcznych Suzuki Korony Handball Kielce w meczu Ligi Centralnej z Samborem Tczew 32:28 (15:17).

Cenna wyjazdowa wygrana Suzuki Korony Handball Kielce

SPR Sambor Tczew – Suzuki Korona Handball Kielce 28:32 (17:15)
Suzuki Korona Handball Kielce: Smelcerz, Toboła – Grabarczyk 9, Leśniak 5, Rosińska 4, Berlińska 4, Staszewska 4, Miśkiewicz 3, Łucak 2, Rzepka 1, Tomczyk, Wawrzycka, Śmiglarska, Podsiadło, Janczarek.

Jak informuje strona koronahandball.pl kwadrans przed końcem spotkania było 24:23 dla Sambora Tczew. Później nastąpił jednak znakomity okres gry podopiecznych trenera Pawła Tetelewskiego. Kielczanki w siedem minut rzuciły sześć bramek, a nie straciły żadnej. Trafiały kolejno: W efekcie w 52. minucie kielczanki wygrywały już 29:24, a potem kontrolowały już przebieg wydarzeń na parkiecie.

Suzuki Korona Handball po 15 spotkaniach ma 31 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Z kompletem 14 zwycięstw (42 punkty) prowadzi Ruch Chorzów. Właśnie ten zespół kielczanki podejmą w hali przy ulicy Krakowskiej w piątek, 15 marca.