Liga Mistrzów. Cimos Koper ograł Orlen Wisłę Płock

kw, sprwislaplock.pl
Bostajn Kavas w meczu z Cimosem Koper zagrał dużo słabiej niż z HCM Constantą, kiedy to został wybrany do "7" kolejeki Velux Ligi Mistrzów. fot. archiwum
Mimo, że po kwadransie gry piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock wygrywali w 2. kolejce Velux Ligi Mistrzów z Cimosem Koper 10:7, to zasłużenie przegrali 24:27.

Tylko kwadrans dobrej gry zaprezentowali w meczu 2. kolejki Velux Ligi Mistrzów Mistrzowie Polski. Prowadzili 10:7, by przegrać pierwsze 30 minut 13:14. W drugiej połowie bardzo nieskutecznie zagrali rozgrywający i skrzydłowi Orlen Wisły.

Najskuteczniejszy wśród gospodarzy była Milorad Krivokapić, który dziesięciokrotnie pokonywał bramkarzy Orlen Wisły. W ekipie goście najwięcej bramek zdobył obrotowy Muhamed Toromanović - 5.

Cimos Koper - Orlen Wisła Płock 27:24 (14:13)

Cimos: Skof, Vran - Dobelsek 4, Brumen 4, Rapotec, Jovivić, Skoko 1, Mlakar, Bombać 2, Krivokapić 10(4), Skube 1, Konecnik 1, Bogunović 1, Bundalo 2, Osmajić 1.

Orlen Wisła: Wichary, Seier - Backstroem 2, Miszka 1, Spanne 4(2), Wiśniewski 2, Kwiatkowski, Toromanović 5, Chrapkowski 3, Eklemović 1, Kubisztal 1, Kavas 2.