Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Hit kolejki dla Barcy, Łomża Vive Kielce wiceliderem

Barca pokonała PSG Handball i wróciła na pozycję lidera grupy B Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. EHF
Barca pokonała Paris Saint-Germain Handball w hicie grupy B Ligi Mistrzów i wyprzedziła Łomża Vive Kielce w tabeli grupy B Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Paryżanie będą kolejnymi gośćmi w Hali Legionów, mecz odbędzie się w środę, 27 października o godzinie 18.45, można już kupować bilety na to wydarzenie.

Po środowej wygranej nad FC Porto 39:33 mistrzowie Polski awansowali na pozycję lidera grupy B Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, ale gościli tam tylko jeden dzień. W czwartek, w hicie kolejki, Barca pokonała Paris Saint-Germain Handball 30:27 i wyprzedziła kielczan. Wygrał także Telekom Veszprem, więc pierwsze trzy zespoły w grupie mają po 8 punktów.

W pierwszej połowie meczu Barca - PSG, bardzo dobrze spisywali się bramkarze - Gonzalo Perez de Vargas i Vincent Gerard. Ten pierwszy w całym meczu odbił aż 17 rzutów, co miało duży wpływ na wygraną drużyny z Barcelony. W pierwszej połowie prowadzenie gospodarzy sięgało trzech bramek, ale jeszcze przed przerwą paryżanie doprowadzili do remisu. W drugiej połowie spotkanie nadal było wyrównane, drużyna z Katalonii odskoczyła dopiero w końcówce.