Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Jedna zmiana w składzie Łomża Vive Kielce na mecz w Brześciu

Na mecz z Mieszkowem Brześć Mateusza Korneckiego (na zdjęciu w środku) zastąpi Miłosz Wałach. Anna Benicewicz-Miazga
W porównaniu do wtorkowego, wygranego 32:30 meczu Ligi Mistrzów z FC Porto, trener piłkarzy ręcznych Łomża Vive Kielce, Talant Dujszebajew, dokonał jednej zmiany w składzie na czwartkowy, wyjazdowy pojedynek z Mieszkowem Brześć. W bramce Mateusza Korneckiego zastąpił Miłosz Wałach.

ZOBACZ>>> Łomża Vive Kielce nie ma oddechu. Dziś gra w Brześciu. Gdzie obejrzeć mecz?
Mateusz Kornecki był jednym z bohaterów meczu z FC Porto - wszedł na boisko w 52 minucie i odbił dwie ważne piłki, jego druga interwencja nie dopuściła do wyrównania wyniku w ostatniej minucie. Mimo to trener Talant Dujszebajew zadecydował, że w czwartkowym, wyjazdowym meczu z białoruskim Mieszkowem Brześć zmiennikiem Andreasa Wolffa będzie 19-letni Miłosz Wałach.

Początek meczu o godzinie 18.45 polskiego czasu, transmisja na Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.

ZOBACZ>>> Ważna zmiana w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. Wszyscy zagrają w 1/8!