Limanovia Limanowa - Naprzód Jędrzejów 5:0. Strzelił nawet Pyskaty

/dor/
Limanovia pewnie wygrała z Naprzodem 5:0, a ostatnią bramkę zdobył z rzutu karnego Krzysztof Pyskaty, były bramkarz Korony Kielce.

Andrzej Fendrych, trener Naprzodu:

- W 5 minucie po błędzie Beszczyńskiego straciliśmy pierwszego gola, za chwilę drugiego. A w 90 minucie "dobił" nas mój kolega z Korony Krzysiu Pyskaty.

Gospodarze przystąpili do tego spotkania pod wodzą nowego trenera - Dariusza Sieklińskiego, który wcześniej prowadził drużyny Hutnika Kraków i Szreniawy Nowy Wiśnicz. Zastąpił Mariana Tajdusia.

Debiut w roli szkoleniowca wypadł okazale. Limanovia odniosła pewne zwycięstwo, losy spotkania rozstrzygnęła już w pierwszych 45 minutach. Dodajmy, że dwa gole dla gospodarzy strzelił Mariusz Mężyk, w naszym regionie znany z występów w KSZO Ostrowiec i Pogoni Staszów. Wynik spotkania ustalił natomiast doświadczony bramkarz Krzysztof Pyskaty, były zawodnik Korony Kielce i Śląska Wrocław, który skutecznie wykonał "jedenastkę".