Lubrzanka Kajetanów wygrywa z Alitem Ożarów w zaległym meczu czwartej ligi

/PST/
Kamil Markiewicz
W zaległym meczu 26 kolejki Lubrzanka Kajetanów pokonała u siebie Alit Ożarów 1:0. Mecz odbył się w Ćmińsku.

Lubrzanka Kajetanów - Alit Ożarów 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Wojciech Skrzyniarz 18.

Lubrzanka: Żyła - Bożęcki, Zawierucha, Gryz, Zwierzyński - Wołowiec, Foks, Olekszyk (70. Moskal), Skrzyniarz (77. Miernik) - Czeneszkow, M. Bracha.

Alit: Waleryś - Ziemniak (70. Żytniewski), Skrobisz, Kiliański, Kosno - Cholewiński, P. Czerwonka, Kamiński (46. Maziarz), Hura - Szustak, K. Ziółkowski.

Trzy punkty zapewnił Lubrzance Wojciech Skrzyniarz. Wykorzystał on podanie Michała Brachy i po strzale z około szesnastu metrów umieścił piłkę tuż przy słupku.

Alit nie pozostawał dłużny. Najbliżej zdobycia bramki dla gości byli: w pierwszej połowie Paweł Kiliański (po jego strzale głową piłka trafiła w słupek) i po przerwie Wojciech Skrobisz (jego uderzenie sparował Michał Żyła).

Goście przyjechali do Ćmińska w mocno okrojonym składzie, powodem były kontuzje, kartki i obowiązki zawodowe części piłkarzy.