Łucznik Piotr Nowak siódmy w mistrzostwach Polski

Redakcja
W weekend zawodnicy Karimy Prząsław brali udział w mistrzostwach Polski seniorów, które odbywały się w Kielnarowej koło Rzeszowa.

W zawodach najlepiej spisał się Piotr Nowak, który z wynikiem 297 punktów wygrał kwalifikacje, ale w strzelaniu finałowym poszło mu gorzej i ostatecznie zajął siódme miejsce. - Uważam, że na mistrzostwach dałem z siebie wszystko. Świadczy o tym wynik z kwalifikacji, gdzie na 300 możliwych punktów zdobyłam aż 297 - mówi Piotr Nowak.

Oprócz Nowaka w mistrzostwach wzięło udział dwóch innych łuczników Karminy - Paweł Olszewski oraz Jędrzej Karoń. Niestety obu zawodnikom nie udało się zakwalifikować do finałowego strzelania. Drużynowo drużyna z Prząsławia uplasowała się na 13 pozycji. W nadchodzący weekend zawodnicy Karimy wezmą udział w mistrzostwach Polski juniorów, które rozegrane zostaną w Milówce.