Łysica Bodzentyn pokonała GKS Zio-Max Nowiny w meczu 9. kolejki RS Active IV Ligi. Dublet zaliczył Bartosz Szydłowski. Zobacz zdjęcia

Wojciech Buras
Łysica zaliczyła piąte zwycięstwo w tym sezonie RS Active IV Ligi.
Łysica zaliczyła piąte zwycięstwo w tym sezonie RS Active IV Ligi. Marcin Słoka
Łysica Bodzentyn pokonała na własnym stadionie GKS Zio-Max Nowiny 3:1 w meczu 9. kolejki RS Active IV Ligi. Dublet w spotkaniu ustrzelił Bartosz Szydłowski, a gospodarze zaliczyli piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Łysica pokonała GKS Zio-Max Nowiny

Łysica Bodzentyn - GKS Zio-Max Nowiny 3:1 (1:1)
Bramki: Dominik Chrzanowski 25, Bartosz Szydłowski 65, 88 - Radosław Szmalec 27 z karnego.
Łysica: Adam Dymanowski - Bartosz Szydłowski (88' Kryspin Kutera), Dominik Chrzanowski (83' Alan Sadłos), Szymon Czerwiak, Jakub Garbacz (58' Maciej Moskwa), Michał Mikosa (80' Sbusiso), Patryk Boksiński, Wiktor Śmigielski (53' Kacper Tumulec), Szymon Hajduk, Mykoła Terianyk, Rafał Kujawa.
GKS Nowiny: Bartosz Gugulski - Marcin Marek (60' Karol Boszczyk), Norbert Niebudek, Jakub Hińcza, Damian Pietras, Norbert Sinkiewicz (60' Mateusz Kawecki), Mateusz Gadomski, Wiktor Wilk (30' Filip Rozborski, 67' Paweł Tomczyk), Radosław Szmalec, Damian Kopyciński, Paweł Nowakowski (60' Bartosz Papka).

Zobacz zdjęcia z meczu

Pierwszą bramkę w meczu zdobył Dominik Chrzanowski. Szybko odpowiedział Radosław Szmalec golem z rzutu karnego. Na kolejne bramki musieliśmy poczekać do drugiej połowy. W 65 minucie pierwszego swojego gola strzelił Bartosz Szydłowski, a na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, ten sam zawodnik dobił drużynę z Nowin i zakończył mecz z dwiema bramkami na swoim koncie. Szydłowski znalazł się w najlepszej jedenastce 9. serii spotkań RS Active IV Ligi.

W następnej kolejce Łysica podejmie Orlęta Kielce, a drużyna Przemysława Cichonia zmierzy swoje siły z Olimpią Pogoń Staszów.