Łysica Bodzentyn przegrała z Garbarnią Kraków

(kar)
Łysica Bodzentyn przegrała z Garbarnią Kraków w meczu III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

Łysica Bodzentyn - Garbarnia Kraków 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Marcin Siedlarz 2 min., 0:2 Krzysztof Kalemba 71 z karnego, 1:2 Mirosław Kalista 85.

Łysica: Dymanowski 4 - Płusa 0, Szymoniak 5, Kardas 5, Kupczyk 4 - Dulęba 4 (75. Koprowski 1), Mularczyk 4, Maniara 4 (57. Pawłowski 2), Michta 4 (60. Anduła 4) - Chrzanowski 3 (60. Ryba 3), Kalista 5.

Garbarnia: Drzewicki - Borovićanin, Grzesiak, Kostrubała, Kozik - Liput (87. Stokłosa), Masiuda, Piszczek, Siedlarz - Kalemba, Serafin (90. Ferens).

Kartki: czerwona: Płusa (70 min., za faul - Łysica); żółte: Kalista (Łysica); Siedlarz, Grzesiak (Garbarnia). Sędziował: Damian Gawęcki (Kielce). Widzów: 100.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gości, którzy w 2 minucie objęli prowadzenie. Gola strzelił Marcin Siedlarz. Do przerwy gospodarzom nie udało się doprowadzić do wyrównania. W 70 minucie Krystian Płusa faulował w polu karnym gracza Garbarni, za co otrzymał czerwoną kartkę. "Jedenastkę" na bramkę zamienił Krzysztof Kalemba. W 85 minucie po dograniu Dariusza Anduły, kontaktową bramkę zdobył Mirosław Kalista. W 88 minucie w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Anduła, który został faulowany. Zdaniem obserwatorów sytuacja miała miejsce w polu karnym, sędzia był jednak innego zdania i podyktował tylko rzut wolny poza polem karnym.