Łysica Bodzentyn przegrała z Podhalem Nowy Targ

(KAR)
Kamil Markiewicz
W sobotnim spotkaniu Łysica Bodzentyn przegrała na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ 1:2.

Podhale Nowy Targ - Łysica Bodzentyn 2:1 (1:0)

Bramka: 1:0 Bartłomiej Pająk 23 min., 1:1 Piotr Pawłowski 74, 2:1 Rafał Komorek 90+2.

Podhale: Sotnicki - Basta (57. Komorek), Mikołajczyk, Urbański, Bobak - Jaworski, Świerzbiński, Pająk (69. Lizak), Luberda - Waksmundzki (90+4. Jandura), Gadzina (58. Potoniec).

Łysica: Dymanowski 6 - Płusa 5 (60. Michta 5), Kardas 6, Szymoniak 6, Kupczyk 6 - Mech 6, Maniara 6, Ryba 6, Pawłowski 7, Dulęba 6 (80. Garbacz nie klas.) - Anduła 6.

Kartki: żółte: Basta, Urbański, Mikołajczyk, Waksmundzki (Podhale); Michta, Mech, Kardas (Łysica). Sędziował: Mariusz Kuś (Tarnów). Widzów: 200.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy. W 2 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się Dariusz Anduła, który nie wykorzystał dogodnej sytuacji. W pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, co potwierdzili zdobyciem bramki. Po przerwie mecz się wyrównał. W 74 minucie do remisu doprowadził Piotr Pawłowski. W doliczonym czasie gry Rafał Komorek strzelił dla Podhala zwycięskiego gola.