Łysica Bodzentyn wygrała z Naprzodem Jędrzejów

/PST/
Kamil Markiewicz
Łysica Bodzentyn wygrała z Naprzodu Jędrzejów w meczu świętokrzyskiej IV ligi.

Łysica Bodzentyn – Naprzód Jędrzejów 3:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Radosław Kardas 13, 2:0 Dariusz Anduła 36 z karnego, 2:1 Rafał Krzysztofik 41, 3:1 Szymon Michta 53.

Łysica: Ścisłowicz – Dulęba, Kardas, Szymoniak, Kołodziejski – Kalista (83. Kucała), Ryba, Pawłowski - Chrzanowski (80. Garbacz), Michta, Anduła (68. Kowalski).

Naprzód: Pałaszewski – Butenko, Olszewski, Czarnecki, Tutaj – Osiński, Kocełak (70. Stańczyk), Karpiński (65. Owczarek), Sputo – Matan, Krzysztofik.

Sędziował: Adrian Leszczyński.

Łysica odniosła trzecie zwycięstwo w tym sezonie na własnym boisku. W 13 minucie zamieszanie w polu karnym Naprzodu wykorzystał Radosław Kardas. Kluczowa dla losów meczu okazała się akcja z 36 minuty. Sędzia podyktował rzut karny za faul na Dariuszu Andule, „jedenastkę” wykorzystał sam poszkodowany. Gościom dało nadzieję trafienie Rafała Krzysztofika tuż przed przerwę. Początek drugiej odsłony świetnie ułożył się jednak dla gospodarzy. Szymon Michta zdobył trzeciego gola, co dało Łysicy pełną kontrolę nad dalszymi boiskowymi wydarzeniami.