Łysica Bodzentyn wygrała ze Spartą Kazimierza Wielka

red
Kamil Markiewicz
Łysica Bodzentyn wygrała ze Spartą Kazimierza Wielka w meczu świętokrzyskiej IV ligi.

Łysica Bodzentyn - Sparta Kazimierza Wielka 3:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Dariusz Anduła 62, 1:1 Ifenayi Nwachukwu 69, 2:1 Mirosław Kalista 77, 3:1 M. Kalista 90.

Łysica: Ścisłowicz - Dulęba (46. Chrzanowski), Kardas, Szymoniak, Płusa - Ryba, Pawłowski (46. Kołodziejski), Maniara, Kalista - Michta (78. Kowalski), Anduła (89. Garbacz).

Sparta: Paździor - Adamczyk, Czajka, Skalski, Kawula - Tabor, Sierakowski, Cyganek, R. Stępień (80. Przebieracz) - Wąż, Nwachukwu.

Sędziował: Kamil Przyłucki.

Ciekawsza była druga połowa bodzentyńskiego starcia. Duże ożywienie w grze ofensywnej Łysicy przyniosły zmiany, jakie w przerwie przeprowadził jej trener Janusz Cieślak. Goście wprawdzie szybko odpowiedzieli na bramkę Dariusza Anduły, ale potem złudzeń pozbawił ich Mirosław Kalista. Ten zawodnik napsuł najwięcej krwi kazimierskiej defensywie.