Jacek Czaplewski
od 16 lat
2 Liga. Są jeszcze drużyny niepokonane, ale żadna nie ma kompletu punktów. Po 3. kolejce pozycję lidera utrzymała Wisła Puławy, która jednak nie poszła za ciosem. Mimo prowadzenia po przerwie pozwoliła wyrównać Stali Stalowa Wola. Polecamy skróty wideo wszystkich spotkań weekendu.

2 Liga. Skróty meczów 3. kolejki

Tym razem bramki nie padły wyłącznie w Olsztynie, gdzie Stomil podzielił się punktami z Pogonią Siedlce. Obrodziło za to we Wronkach. Młodzi zawodnicy rezerw Lecha Poznań dostali surową lekcję futbolu od Kotwicy Kołobrzeg, przegrywając 1:5. Honorowego gola strzelił jedynie ich "nauczyciel", czyli 36-letni Szymon Pawłowski.

Powoli wiatr w żagle łapie KKS 1925 Kalisz. Po porażce i remisie przyszedł czas na wygraną. U siebie wygrał z GKS Jastrzębie 3:1. Rzutem na taśmę po pełną pulę sięgnęły natomiast rezerwy ŁKS Łódź, które mimo czerwonej kartki w 95 minucie wcisnęły bramkę Chojniczance Chojnice na 3:2. W roli głównej nastoletni Jędrzej Zając, zmiennik w meczu.

Aż cztery spotkania zakończył się remisami. Pierwszy raz po spadku zapunktowała Sandecja Nowy Sącz. Wynik na wyjeździe z Radunią Stężyca uratował dla niej Maciej Mas.