Magiczne Andrzejki w kieleckich klubach

lima
W kieleckich lokalach w Andrzejki nie zabraknie magii i czarodziejskich wróżb.
W kieleckich lokalach w Andrzejki nie zabraknie magii i czarodziejskich wróżb.
Andrzejki to noc zabawy pełnej magii i niespodzianek oraz szalonych tanecznych popisów do białego rana. Właśnie na takie imprezy zapraszają kieleckie kluby.

ALIBI CLUB

Szalone andrzejkowe noce w klubie Alibi rozpoczynają się już w czwartek, 27 listopada, niesamowitą imprezą studencką. Ten wieczór jest niezwykle wyjątkowy, ponieważ zabawę organizuje portal studencki Echa Dnia student.echodnia.eu, a żacy nie tyko będą się wspaniale bawić, ale i pomogą dzieciom z kieleckiego domu dziecka. DJ Maiki, czyli Michał Trzepałka zorganizuje pełne humoru zabawy, a zwycięzcom piekielnych konkursów rozda między innymi pendrivy, odtwarzacze mp3 i DVD. Do rąk pierwszych stu żaków, którzy zjawią się na imprezie, trafią darmowe piwka. Więcej na student.echodnia.eu

W piątek, sobotę i niedzielę nie braknie szalonych wróżb, iście wrzącej muzyki i niesamowitych doznań na parkiecie. W atmosferze półmroku i palących się wszędzie świec wszystko może się zdarzyć. Wróżka Bata wywróży przyszłość każdemu chętnemu gościowi, odpowie na pytania skrywane głęboko w sercu, bo te noce są po to, by każdy odważył się odkryć swoje tajemnice i pragnienia. Didżeje sprawią, że na parkiecie nie jedna dama poczuje się uwodzicielską królową nocy, a panowie odważą się na najbardziej szalone popisy. Barmani nie będą skąpić najbardziej magicznych drinków. Początek weekendowego szaleństwa z Andrzejem w piątek, 28 listopada, a koniec w niedzielę, 30 listopada. Andrzeje wchodzą bezpłatnie. Początek imprez o godzinie 20. Wstęp od 21 lat. Selekcja. Klub mieści się przy Bodzentyńskiej 10.

ANTIQUE DANCE CLUB

Andrzejki Studenckie w czwartek, 27 listopada przyniosą atrakcję dla fanów wróżb. Wróżka z prawdziwego zdarzenia przepowie przyszłość każdemu odważnemu klubowiczowi. O muzyczny klimat Andrzejek zatroszczą się rezydenci klubu DJ Tocksick oraz DJ Alpi, którzy na pewno nie pozwolą, by tego wieczoru ktokolwiek się nudził. Barmani będą szykować wyjątkowe drinki wprawiające w doskonały nastrój. Studenci z legitymacją wejdą za darmo, pozostali goście za wstęp zapłacą 10 złotych. Wejście od lat 19. Początek o godzinie 20.

Andrzejkowy piątek będzie najbardziej klubowym wieczorem w mieście. Z głośników tętnić będą typowo techniczne brzmienia. Z konsoli popłynie house, elektro oraz dance. Panie wejdą za darmo.

Sobota to Andrzejkowa moc niespodzianek, czyli apogeum zabawy w Antique. Na parkiecie zagoszczą najgorętsze klimaty lat 90. i współczesnych. Wróżką przepowie, co czeka każdego odważnego gościa, który zdecyduje się posmakować czarów. Nie braknie magicznych niespodzianek i emocji. Imprezę będą rozkręcać szaleni rezydenci DJ Alpi i DJ Tocksick. Wejdą panie od 21 lat, panowie - 23 lat. Za wstęp wszyscy zapłacą 10 złotych.

A w niedzielę Antyczne poprawiny zabawy andrzejkowej. Tą noc klubowicze spędzą w klimacie muzyki z lat 80. i 90. Wstęp za darmo, wejście od lat 19. Wejście od strony Urzędu Miasta. Rezerwacje w lokalu. Lokal mieści się przy ulicy Piotrkowskiej 12.
ANTRAKT CAFE

Studenckie Andrzejki klub organizuje już w czwartek, 27 listopada. Przeboje ostatnich pięciu dekad z odrobiną hausu, r'n'b i funky zaserwuje DJ Dudek. Taneczny apetyt studentów zostanie z pewnością zaspokojony. Goście poczują czar andrzejkowego klimatu także dzięki specjalnemu wystrojowi lokalu. Tajemniczości będzie po dostatkiem. Początek o godzinie 20.

W piątek, 28 listopada za konsolą zabawi DJ Dudek, który zafunduje najlepsze hity ostatnich dekad. Nie zapomni o ulubionych rytmach studentów. Andrzejkowego klimatu dodadzą świece. Początek o godzinie 21. Wejście od 21 lat. Wstęp kosztuje panów 10 złotych, studenci płacą połowę.

DJ Wilk za dekami stanie też podczas sobotniego (29 listopada) "Moonlight Fever". Imprezowicze wpadną zatem w taneczny wir andrzejkowego szaleństwa za sprawą najbardziej gorących hitów wszechczasów, muzyki hause i r'n'b. Wejście od 21 lat. Początek o godzinie 21. Wstęp 10 złotych, studenci płacą połowę.

W niedzielę stery muzyczne przejmie DJ Piotr, które zaproponuje cieplutkie rytmy w stylu funky z 60., 70. i 80, old school disco. Początek o godz. 20. Wstęp bezpłatny. Lokal mieści się na Placu Moniuszki 2b. Rezerwacje: 041 343 20 46

ARIZONA

Lokal także rozpoczyna andrzejkowy szał w czwartek. Za konsolą stanie DJ Wilk i grając samą najlepszą muzykę, wprost zaczaruje parkiet. Szalony klimat Andrzejek poczują najbardziej oporni. Początek o godzinie 20.
Podczas piątkowego "Stare, Nowe, Najnowsze" DJ Wilk zaserwuje najlepsze hity ostatniego półwiecza. Wstęp wolny dla pań oraz studentów.

Sobotnie "Tego Naprawdę nie da się opisać…" poprowadzi DJ Grzebyk, który rozgrzeje parkiet przebojami ostatniego półwiecza. Tajemniczy klimat andrzejkowej nocy będzie unosił się w powietrzu. Nie braknie zabawnych konkursów i atrakcyjnych nagród, które przydadzą się każdemu imprezowiczowi. Najbardziej szaleni goście otrzymają darmowe drinki, a tej nocy barmani będą je przyrządzać w magiczny sposób. Wstęp dla Pań wolny, studenci zapłacą 5 złotych.

Niedzielna "Retrospekcja" z DJ Januszem zakończy szał Andrzejek. Noc obfitować będzie w najbardziej zakręcone przeboje. Wstęp bezpłatny. Początek imprez w weekend o godzinie 20. Lokal mieści się w Galerii Echo, przy ulicy Świętokrzyskiej 20. Rezerwacje: 041 332 10 66

DESPERADOS LATINO CLUB

Andrzejki w klubie Desperados startują w piątek, 28 listopada ze specjalną na tę okazję nauką salsy. Gorące rytmy latynoskie, roztańczone kobiety, promocyjne drinki i niezwykle smakowite przekąski to tylko początek, bo już w sobotę, 29 listopada gości całkowicie pochłonie latynoska Magia i Maskarada.

Magiczne wróżby oraz połykacz ognia, który rozświetli całe niebo nad miastem - to atrakcje tej nocy. Do tego każdy będzie mógł zamienić się w kogoś innego za pomocą specjalnie przygotowanych na ten wieczór masek.

W niedzielę nastąpi kulminacja, a zarazem kontynuacja tego co zdarzy się w klubie w piątek i sobotę. Początek imprez o godzinie 20. Selekcja. W piątek i sobotę wejdą panie, które skończyły 21 lat i ponowie od panie 23 lat. W piątek wszyscy za wstęp płacą po 10 złotych, a sobotę panie - 10 złotych, panowie - 20 złotych. W niedzielę wstęp wolny. Rezerwacje miejsc: 790-404-684. Lokal mieści się przy ulicy Bodzentyńskiej 21.

EFEKT MOTYLA

W środę, 26 listopada studenckie andrzejki czyli "Scandall Party". Impreza nasycona będzie erotyczną atmosferą w kolorze "Różowej landrynki". Klub przybrany zostanie na różowo, gości przywitają seksownie ubrane kelnerki, na ścianach zawisną wielkie postery z Króliczkami "Playboya". W programie wieczoru dwa występy jednej najlepszych polskich striptizerek Nikity, która pokaże specjalny program opracowany na tournee po Wielkiej Brytanii. Będą gratisowe chipsy i słodycze dla wszystkich. Chętnym facetom klub będzie rozdawał najlepsze polskie erotyczne czasopisma gratis. Przygotowano super śmieszne konkursy dla odważnych studentów i studentek, do wygrania markowe wina, koszulki, dziesiątki gadżetów. Wstęp gratis, zaproszone są wyłącznie osoby pełnoletnie, początek o godzinie 21.

W piątek, 28 listopada "Andrzejkowa rozbiegówka" czyli wieczór czarów. Tym razem klub przybierze barwy srebrno-czarne i zostanie przystrojony w atrybuty czarnoksięskiego zamku - świecące trupie czaszki, postaci wiedźm i diabłów. Na stołach pojawią się czarne pająki i inne mrożące krew w żyłach gadżety. Gwiazdą wieczoru będzie słynny polski iluzjonista Andrzej Fidziński, który pokaże najnowsze numery, opracowane wspólnie z najlepszymi magikami Europy. Dla chętnych będzie także przepowiadanie przyszłości, andrzejkowe wróżby i lanie wosku. W ramach gratisowego poczęstunku - paszteciki z barszczykiem oraz owoce egzotyczne dla wszystkich. Wstęp 15 złotych, tylko dla osób powyżej 23 lat, początek imprezy o godzinie 20.

W sobotę, 29 listopada "Andrzejkowe szaleństwo". Wnętrze klubu zmienią specjalne laserowe światła, którymi komputerowo będzie sterował prof. Kaxx. Będzie także specjalny pokaz trójwymiarowych visuali. Ponownie wystąpi jeden z najbardziej znanych polskich magików Andrzej Fidziński, który pokaże swoje najnowsze numery i tym razem nauczy sztuki czarowania chętnych. W trakcie imprezy promocja wielkiej nowości na polskim rynku - "Spec-tab" czyli specyfików uodparniających organizm na działanie alkoholu. Będzie atmosfera wprost ze sztabu tajnych służb specjalnych, będą piękne hostessy, góra gadżetów i prezentów oraz specjalne konkursy z wiedzy o agencie 007. Wstęp 20 złotych, tylko dla osób powyżej 23 lat, początek o godzinie 20. Lokal mieści się przy ulicy Piotrkowskiej 12.

KARCZMA HULAJ DUSZA

Karczma rozpoczyna andrzejkowanie w piątek, 28 listopada i świętuje do niedzieli, 30 listopada.

Podczas andrzejkowego szaleństwo stoły będą się uginały od jadła, a wszyscy hulaj-duszowi goście dostaną dawkę innych niż zwykle drinków i trunków. Na tegoroczne Andrzejki lokal przygotował szereg niespodzianek, nie tylko dla Andrzeji, ale i dla wszystkich bawiących się w karczmie w te wyjątkowe
noce. Szereg promocji na barze przygotowała ekipa Hulaj Duszy, a dla panów o imieniu Andrzej szczególne promocje i prezenty. Na pewno nie zabraknie wielu znanych obrzędów towarzyszących Andrzejkom, będą wróżby i czary.

Jak zawsze w karczmie na parkiecie zagości dużą dawkę polskiej muzyki i oczywiście biesiady. 30 listopada, w niedzielę również lokal gra dla wszystkich tych, dla których dwa dni zabawy to zbyt mało. Za konsolą w piątek i niedzielę stanie DJ Mateusz, a w sobotę szczególnie na tą okazję zagra DJ Dominik.

W piątek, 28 listopada, sobotę 29 listopada oraz niedzielę, 30 listopada imprezy rozpoczynają się o godzinie 20. Wstęp od 23 lat. Selekcja. W piątek wstęp płatny dla wszystkich - po 10 złotych, w sobotę - po 25 złotych. A w niedzielę wstęp bezpłatny i wejście od 21 lat. Lokal mieści się przy ulicy Czarnowskiej 22.
PARADOX CLUB

W piątek, 27 listopada goście Paradoxu poczują przedsmak andrzejkowego szaleństwa. A sobotniego (29 listopada) wieczoru impreza na całego: czary, magia i fantastyczna muzyka. W andrzejkowych konkursach klubowicze będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, między innymi odtwarzacz DVD. Wróżka Lucyna każdemu chętnemu gościowi opowie, co przyniesie mu los. A na pytania o przyszłość odpowiadać będzie wróżąc z kart tarota i wosku. Barmani zaczarują ceny na specjalne drinki.

Pub zaprasza zwłaszcza studentów, na których czekają wyjątkowe zabawy. Za konsoletą DJ Axiu i DJ Łukasz zagrają iście klubową muzykę. Wejście od 19 lat. Początek o godzinie 20. Lokal mieści się przy ulicy Domaszowskiej 41 na wprost akademików. Rezerwacje na Andrzejki i imprezy okolicznościowe: 601 747 241, 693 223 093.

SEN CLUB

Piątkowa noc to przedsmak Andrzejek. Za konsolą stanie DJ Vascez, który zafunduje klubowiczom sporą dawkę R`n`B oraz house. Goście poczują tajemniczą atmosferę andrzejkowej nocy. Panie wejdą za darmo a panowie zapłacą 10 złotych, z ulotką w cenie biletu "Welcome drink". Początek o godzinie 20. Selekcja.

Sobotni andrzejkowy wieczór to noc odkryć i nowości w klubie.
Imprezowicze zachwyceni cyklem "We love house" przychodzą na te imprezy w coraz większym gronie. Andrzejkowa sobota będzie jednak pierwszą, podczas której w klubie Sen będzie uruchomiony drugi parkiet. Na głównym parkiecie zagrają DJ Barillo z krakowskiego lokalu Cień Club oraz rezydent klubu DJ Spookie, a zaproponują muzykę klubową.

Na drugim nowym parkiecie dawkę r'n'b i disco ze sporadycznymi brzmieniami vocal hausu zaserwuje DJ Mack. Do godziny 22 wstęp 10 złotych, po godzinie 22 - 15 złotych. Na barze liczne promocje, co godzinę promocja na innego drinka. Początek o godzinie 20. Wejście od 21 lat. Selekcja. Lokal mieści się przy ulicy Sienkiewicza 14.

ULTRAVIOLET EXCLUISIVE CLUB

Zaprasza na trzydniowy maraton andrzejkowy z mnóstwem atrakcji i niespodzianek. Nie zabraknie dobrej muzyki, czarów i wróżb.

Wystrój klubu nawiąże do wyjątkowego klimatu andrzejek. Na sali pojawią się lampiony ze świecami, kolorowe balony, klucze i papierowe buty. Goście zostaną obsłużeni przez prawdziwe cyganki z długimi czarnymi włosami, srebrnymi kolczykami i chustami na głowie. Barmani serwować będą wszystkie alkohole świata i cała gama drinków począwszy od tych delikatnych przez słodkie, aż do egzotycznych.

Już w czwartek, 27 listopada, noc Andrzeja będą mogli świętować żacy. O godzinie 22 rozpoczną się "trzy godziny z magią". Specjalnie na tę okazję zza siedmiu jezior zaczarowanej krainy przybędzie prawdziwa wróżka. Wszystkich wprawi w hipnotyczny nastrój wyjątkowej zabawy, a salę zamieni w Świątynię Wróżby. Odpowie na każde pytanie gości związane z miłością, przyszłością i małżeństwem czy finansami. Na parkiecie będzie dominowała muzyka r'n'b, oraz najnowsze hity ze światowej sceny muzycznej. Wstęp wolny z legitymacją.
Początek imprezy o godzinie 20. Selekcji.

W piątkową noc, 28 listopada na gości czeka szalona zabawa w rytmach disco. DJ Albert zagra kawałki z minionych lat, jak i te z największych list przebojów. Gorące tańce będą przeplatane tajemniczymi wróżbami z tarota. Karty wszystkim ujawnią ze szczegółami to, co zapisane jest w gwiazdach. Atrakcją wieczoru będzie wróżba ze zdjęcia. Wystarczy przynieść fotkę bliskiej osoby, by dowiedzieć się wszystkiego o jej przyszłości. Dla zakochanych szczególnie polecamy wróżbę partnerską, która wskaże nie tylko mocne strony związku, jego trwałość w przyszłości, ale również to, co trzeba zmienić. Wstęp od 23 lat. Początek o godzinie 20. Selekcja.

Sobota, 29 listopada to noc przewidziana dla tych, którzy schodzą z parkietu dopiero nad ranem. Głośne dźwięki disco zagrzeją do tańca całą salę, a latynowskie rytmy salsy i samby wprowadzą nutę erotyzmu i ekstazy. O północy na scenie pojawi się szalony iluzjonista. Tajemniczy i niepowtarzalny styl tworzonego przez niego show zachwyci całą widownię. Stworzona aura przeniesie gości w piękny i niezrozumiały świat magii. Ten dzień będzie również ostatnią szansą, by powróżyć sobie z ręki lub postawić tarota. Wstęp od 23 lat. Początek o godzinie 20. Selekcja. Lokal mieści się przy ulicy Sienkiewicza 33. Rezerwacje: 518 820 320.

WENA HOTEL

Zabawa andrzejkowa w specjalnym wydaniu czeka gości hotelu Wena w sobotę, 29 listopada. Prócz świetnej muzyki granej przez DJ Mateusza, klubowicze zasmakują znakomitej kuchni staropolskiej. Z głośników będą tętnić najbardziej popularne hity z lat 70., 80., 90. i współczesnych. Didżej chętnie spełni też muzyczne życzenia, poprowadzi też taneczne konkursy. Na stołach pojawi się mnóstwo kulinarnych smakołyków, dań gorących, alkoholi, deserów. Nie braknie tradycyjnych andrzejkowych zabaw takich, jak rzucanie skórką jabłka, czy lania wosku. Atrakcją będą też ciasteczkowe wróżby. Profesjonalna wróżka Barbara chętnemu przepowie przyszłość. Na specjalne względy mogą liczyć solenizanci. Każdy Andrzej otrzyma darmowego drinka. Klimat dopełni odpowiedni wystrój, którego cechą podstawową będą świece o orientalnym zapachu. Początek o godzinie 19. Koszt od pary to 250 złotych ( w tej cenie trzy dania gorące, alkohole, desery, napoje). Hotel mieści się przy ulicy Zakładowej 9. Rezerwacje: 602 286 206.

ZAMKOWA KLUB

Klub świętowanie Andrzejek rozpoczyna w czwartek, 27 listopada. Na żywo przeboje wszechczasów zagra duet Roman i Restek. Goście będą szaleć także przy dyskotekowych rytmach serwowanych przez DJ Romana. Andrzejkowy klimat zapewnią wróżby i zabawy, których zwycięzcy mogą liczyć na nagrody w barze. Wstęp bezpłatny. Wejście od 21 lat. Początek o godzinie 21.

W piątek, 28 listopada w lokalu nie braknie świec i magii. DJ Mirosław zafunduje imprezowiczom najlepsze rytmy lat 60., 70., 80., 90, rock'n'rolla, dance i retro disco, które sprawią, że szalona zabawa będzie trwać do rana. Wróżb, magii, czarów będzie aż nadto. Każdy gość poczuje wyjątkowy klimat Andrzejek. Wstęp 10 złotych. Selekcja. Wejście od 23 lat. Początek o godzinie 21.

W sobotę nie lada atrakcja dla fanów profesjonalnego tańca. Przed klubowiczami wystąpi Jasmina Hejaz i da pokaz tańca jazzowego. Każdy gość będzie pod wrażeniem umiejętności tej znakomitej tancerki. Wróżby ciasteczek już przy wejściu do klubu wprawią gości w andrzejkową atmosferę, a dodatkowo podkręcą ją tradycyjne wróżby, gry i zabawy. Panny dowiedzą się, która z nich wyjdzie za mąż w przyszłym roku, a panowie, czy grozi im starokawalerstwo. DJ Stanisław zaproponuje idealne brzmienia na Andrzejki. Postara się, by emocji i żaru na parkiecie nie zabrakło. Początek o godzinie 21. Wstęp od 21 lat. Selekcja.

Niedziela będzie należeć do panów Andrzejów. Każdy, kto udowodni, że takie imię nosi otrzyma niespodziankę w barze. Jeśli zdecyduje się na obchodzenie swojego święta w Zamkowej dostanie 20 procent zniżki. Retrotekę z największym przebojami festiwali w Opolu i Sopocie poprowadzi nie zastąpiony DJ Darek Janik. Wstęp od 21 lat. Wejście bezpłatne. Początek o godzinie 20. Lokal mieści się przy ulicy Zamkowej 2.

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

l
looo

W prawie każdym lokalu wróżka. Świetnie. Zawsze chciałem pójść do wróżki, ale szkoda mi kasiory. A tak to będę miał za darmo.

r
rany

Rany!!!! Liczyć nie umiesz? klubów jest cztery. A poza tym na końcu pisze, że niedługo następne informacje o klubach będą. Więc chyba o żadnej stronniczości nie mam mowy. aa, jak nie wiesz to ci powiem, że w 7 niebie jest remont. Więc raczej się tam nie wybierzesz

a
aa

CIEKAWE DLACZEGO ECHO FAWORYZUJE W TYM ARTYKULE TYLKO 3 KLUBY W KIELCACH. TAK JAKBY INNE NIE PRZYGOTOWALY CIEKAWYCH ATRAKCJI. AUTOR TEGO ARTYKULU NIE JEST RZETELNY W SWOJEJ PRACY ALBO JAKIS PRZEKUPIONY PS. PEWNIE Z TEGO WZGLEDU WYBIORE SIODME NIEBO

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3