Maja Peryt, zawodniczka Juventa-Cerrad Starachowice, pobiła rekord województwa świętokrzyskiego w biegu na 1000 metrów na mytingu w Spale

Damian Wiśniewski
Maja Peryt podczas zawodów w Spale
Maja Peryt podczas zawodów w Spale facebook.com / Juventa-Cerrad Starachowice
Zawodniczka klubu Juventa-Cerrad Starachowice, Maja Peryt, pobiła rekord województwa świętokrzyskiego w biegu na 1000 metrów. Podczas mytingu w Spale pokonała ten dystans w czasie 2:50.18. Bardzo dobre rezultaty zanotowali także inni lekkoatleci starachowickiego klubu.

Maja Peryt z klubu Juventa-Cerrad Starachowice wystartowała na mytingu w Spale. Starachowicka biegaczka rywalizowała na dystansie 1000 metrów i pokonała go w rewelacyjnym czasie 2.50.18, co pozwoliło jej również na zajęcie drugiego miejsca w całym biegu.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia

Świetne wyniki zawodników klubu Juventa-Cerrad Starachowice

Oprócz niej w zawodach rywalizowali również inni zawodnicy starachowickiego klubu. Zofia Dróżdż na 600 metrów pobiegła w czasie 1:46.08 i poprawiła swój rekord życiowy o osiem sekund. Arkadiusz Zawicki był drugi w biegu na 600 metrów, a dystans ten pokonał w czasie 1:28.54. Młodzik, Franciszek Wacławik, przekroczył linię mety z czasem 1:43.15.