Marek Sokołowski: -Jesteśmy zadowoleni z tego punktu

/Dor/
Dziennik Zachodni
Korona Kielce zremisowała u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:0. Ten wynik zadowolił tylko piłkarzy gości.

-Pierwszy raz zremisowałem w Kielcach w barwach Podbeskidzia. Cieszymy się z tego punktu i z tego, że nie straciliśmy bramki, bo jest tu naprawdę ciężki teren – mówił Marek Sokołowski, kapitan „górali”.

Przyznał, że Korona miała więcej bramkowych okazji, ale z jej strony zawiodła skuteczność. –Staraliśmy się utrzymywać przy piłce i momentami nam to wychodziło. Tyle tylko, że powinniśmy to robić na połowie Korony, a zazwyczaj robiliśmy to na swojej połowie - dodał.

Podbeskidzie ma dobrą serię po przyjściu nowego trenera Roberta Podolińskiego. Wygrało w Łęcznej z Górnikiem 2:1 i zremisowało z Koroną 0:0.

-Cztery punkty w dwóch wyjazdowych spotkaniach to bardzo dobry dorobek i trzeba to szanować – podkreślił Marek Sokołowski, pomocnik Podbeskidzia.