Mariusz Jurasik: - Była szansa na 50 bramek

PK
S. Stachura
Wypowiedzi zawodników po meczu ekstraklasy piłkarzy ręcznych, w którym Vive Targi Kielce wygrało we Wrocławiu z AS-BAU Sląskiem Wrocław 46:29.

Kamil Sadowski, AS-BAU Śląsk: - Zespół z Kielc ma bardzo dobrą ławkę rezerwowych i gra świetną piłkę. Próbowaliśmy nawiązać walkę, ale żadnemu zespołowi w Polsce to się jeszcze w tym sezonie nie udało. Momentami wyglądało na to, że jesteśmy bezsilni, ale próbowaliśmy walczyć.

Tomasz Rosiński, Vive Targi: - Założyliśmy zagrać mocno w obronie i wyprowadzić kontry w pierwszych 10 minutach i to się udało. Później Śląsk na chwilę wrócił do gry, ale szybko przejęliśmy kontrolę. Gdyby Śląsk nie miał tylu kontuzji mecz byłby może trochę bardziej wyrównany.

Mariusz Jurasik, Vive Targi: - Była szansa zdobyć dzisiaj 50 bramek, bo w 50 minucie mieliśmy rzucone 40. Dobrze zagraliśmy w ataku. Przez moment była obawa, że Śląsk rzuci nam 30 bramek, ale Marek Kubiszewski odbił kilka piłek sam na sam.