Masz jeszcze szansę zostać studentem Ekonomicznego...

  Masz jeszcze szansę zostać studentem Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Kielcach

  Zdjęcie autora materiału

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Studenci Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, tak jak prawdziwi żacy, dostali prawdziwe indeksy.

  Studenci Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, tak jak prawdziwi żacy, dostali prawdziwe indeksy. ©archiwum prywatne

  O tym jak zarządzać czasem na naukę mieli szansę przekonać się studenci Ekonomicznego Uniwersytetu Ekonomicznego podczas wczorajszego, inauguracyjnego wykładu, jaki miał miejsce w auli Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach.
  Studenci Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, tak jak prawdziwi żacy, dostali prawdziwe indeksy.

  Studenci Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, tak jak prawdziwi żacy, dostali prawdziwe indeksy. ©archiwum prywatne

  Szczegółowe informacje na temat projektu oraz formularz zapisu dostępne są na www.uniwersytet-dzieciecy.pl.  - Nauka ekonomii poprzez zabawę to założenie Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego - wyjaśnia doktor Agnieszka Piotrowska-Piątek, dziekan Wydziału Ekonomii i Prawa w Kielcach. - Podczas sześciu spotkań w nadchodzącym semestrze uczniowie piątych i szóstych klas szkół z regionu świętokrzyskiego będą mogli między innymi dowiedzieć się dlaczego wszyscy musimy płacić podatki, wziąć udział w warsztatach o bardzo tajemniczej nazwie - "Bank vs skarpeta - ostateczne starcie" czy też stworzyć plan marketingowy internetowej firmy.
  Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy to bezpłatny program edukacji ekonomicznej dla dzieci i ich rodziców prowadzony przez Wydział Ekonomii i Finansów Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa pod auspicjami Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w Warszawie Zapisy są elektroniczne na stronie www.uniwersytet-dzieciecy.pl.
  Na najlepszego studenta EUD czeka w tym semestrze laptop
  Każdy student wie, że pod koniec semestru należy zdać wymagane programem studiów egzaminy. Na naszym uniwersytecie egzamin jest jeden, dla chętnych i w dodatku z nagrodami - dodaje z uśmiechem pani dziekan. - Jak pokazuje nasze doświadczenie z poprzednich edycji, studenci są tak dobrze przygotowani, że po teście zawsze jest ustna dogrywka.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo