Mateusz Borkowski z Krynek halowym mistrzem Polski na 800 metrów. Tak się zmieniał nasz znakomity biegacz [ZDJĘCIA]

dor
Kolejny sukces odniósł Mateusz Borkowski, wychowanek LKB Rudnik, obecnie zawodnik RKS Łódź, na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Biegacz pochodzący z Krynek w powiecie starachowickim w pięknym stylu wywalczył tytuł halowego mistrza Polski na 800 metrów. Podopieczny Stanisława Jaszczaka osiągnął w niedzielę czas 1:51.27. Drugie miejsce wywalczył Patryk Sieradzki - 1:52.73, a brąz zdobył Patryk Tanaś - 1:53.11.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszego mistrza Polski - tak się zmieniał Mateusz Borkowski. Mamy zdjęcia od 2012 roku. Szczegóły na kolejnych slajdach. (dor)
Kolejny sukces odniósł Mateusz Borkowski, wychowanek LKB Rudnik, obecnie zawodnik RKS Łódź, na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Biegacz pochodzący z Krynek w powiecie starachowickim w pięknym stylu wywalczył tytuł halowego mistrza Polski na 800 metrów. Podopieczny Stanisława Jaszczaka osiągnął w niedzielę czas 1:51.27. Drugie miejsce wywalczył Patryk Sieradzki - 1:52.73, a brąz zdobył Patryk Tanaś - 1:53.11.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszego mistrza Polski - tak się zmieniał Mateusz Borkowski. Mamy zdjęcia od 2012 roku. Szczegóły na kolejnych slajdach. (dor) Zdjęcia Polska Press/Archiwum prywatne/KowalskyFoto
Kolejny sukces odniósł Mateusz Borkowski, wychowanek LKB Rudnik, obecnie zawodnik RKS Łódź, na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Biegacz pochodzący z Krynek w powiecie starachowickim w pięknym stylu wywalczył tytuł halowego mistrza Polski na 800 metrów. Podopieczny Stanisława Jaszczaka osiągnął w niedzielę czas 1:51.27. Drugie miejsce wywalczył Patryk Sieradzki - 1:52.73, a brąz zdobył Patryk Tanaś - 1:53.11. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszego mistrza Polski - tak się zmieniał Mateusz Borkowski. Mamy zdjęcia od 2012 roku. Szczegóły na kolejnych slajdach.

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Dodaj ogłoszenie