Mateusz Możdżeń, pomocnik Korony Kielce: -Mieliśmy być blisko Hiszpanów

dor
Pomocnik Korony Mateusz Możdżeń przyznał, że remis z Miedzią jest w sumie sprawiedliwym wynikiem. Fot. Sławomir Stachura
Korona Kielce zremisowała na wyjeździe z Miedzią Legnica 1:1 w meczu piątej kolejki Lotto Ekstraklasy. Tym razem w podstawowym składzie spotkanie zaczął pomocnik Mateusz Możdżeń.

-Myślę, że w sumie jest to sprawiedliwy remis. Po pierwszej połowie Miedź mogła prowadzić. W drugiej my mieliśmy więcej okazji. Szkoda zwłaszcza tej sytuacji Kena Kallaste po moim podaniu. Żal, że nie udało jej się zamienić na bramkę. Z jednej strony ten remis oceniam na plus, bo nie przegraliśmy kolejnego spotkania, a z drugiej jest niedosyt, bo przyjechaliśmy po zwycięstwo - powiedział dla stacji Canal+ Mateusz Możdżeń, pomocnik Korony.

Dodał, że w przerwie trener Gino Lettieri dał zespołowi trzy cenne wskazówki i w drugiej połowie gra Korony wyglądała lepiej.
-Chodziło między innymi o to, żebyśmy z "Żuberkiem" byli blisko dwóch Hiszpanów i robić wszystko, żeby nie pozwalać im się odwracać. Było lepiej, bo w pierwszej połowie byliśmy zbyt cofnięci i Miedź dochodziła do sytuacji - powiedział Mateusz Możdżeń.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!