Mecz na wodzie w klasie A, grupa 3. Piast Osiek pokonał UKS Baćkowice 5:2. Zobaczcie zdjęcia z meczu

Dorota Prokop
Mecz na wodzie - Piast Osiek kontra UKS Baćkowice. Więcej na kolejnych zdjęciach Dorota Prokop
W sobotnim meczu grupy 3 klasy A, Piast Osiek pokonał UKS Baćkowice 5:2. Mecz był rozgrywany w ekstremalnych warunkach, przy ulewnym deszczu i bardzo trudnym boisku.

MKS Piast Osiek - UKS Baćkowice 5:2(3:1)

Cztery bramki dla Piasta zdobył Robert Misiak - w 32, 35, 40 i 67 minucie, jedno trafienie w 76 minucie dołożył Łukasz Malecki.

Dwie bramki dla gości zdobył Marek Firmanty - w 25 i 87 minucie.

Spotkanie pomiędzy MKS Piast Osiek i UKS Baćkowice okrzyknięte zostało przez kibiców zawodami "piłki wodnej". I nie ma się czemu dziwić - wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego nad Osiek nadciągnęła ulewa która skutecznie utrudniła widowiskową grę zawodnikom obu drużyn.

Zalegające na boisku kałuże przeszkadzały piłkarzom w wyprowadzaniu akcji - piłka zatrzymywała się w wodzie, a zawodnicy niejednokrotnie przewracali się na grząskim i śliskim gruncie.

W niektórych miejscach woda sięgała piłkarzom do kostek.

I pomimo tego, że mecz przez warunki pogodowe wyglądał bardzo chaotycznie, to kibice na brak emocji, bramek i i ciekawych cieszynek nie mogli narzekać.