Medalowy start w świętokrzyskich kick boxerów Kleszczowie

/dor/, /RTK/
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy ze świętokrzyskich klubów na mistrzostwach Polski seniorów i juniorów w kick boxingu w formule low-kick, które odbyły się w Kleszczowie.

Przedstawiciele Sportowego Klubu Kick Boxing Kielce wywalczyli 5 medali: 3 srebrne, złoty i brązowy. Joanna Walkiewicz, triumfowała wśród seniorek w kategorii 48 kg, została też najlepszą zawodniczką mistrzostw Polski w kategorii seniorów. Emocjonujący był finał w kategorii 86 kg, Dawid Kasperski z Dragona Starachowice pokonał Radosława Rydzewskiego z Kielc.

Pozostałe medale naszych zawodników: 70 kg, seniorki: 2. Emilia Wojsa, 57 kg, seniorzy: 3. Sebastian Słoń, 63,5 kg, juniorzy: 2. Krzysztof Posełek (wszyscy Kick Boxing Kielce), 52 kg, seniorki: 2. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna), 51 kg, juniorzy: 1. Bartosz Łyżwa, 48 kg, seniorki: 3. Agnieszka Słomska, 86 kg, juniorzy: 2. Kamil Szlęzak, 57 kg, juniorzy: 3. Michał Półtorak, 60 kg, juniorzy: 3. Patryk Grzegorczyk (wszyscy Akademia Holistyczna ze Skarżyska-Kamiennej), 81 kg, juniorzy: 2. Michał Tochman (Skarżysko/Rickard Club Warszawa).