Medalowy start zawodników z Połańca na mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych [ZDJĘCIA]

dor
W Rytwianach odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci  Szkoły Podstawowej imienia Tadeusza Kościuszki w Połańcu.
W Rytwianach odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Szkoły Podstawowej imienia Tadeusza Kościuszki w Połańcu. Fot. Archiwum klubu

Drużyna dziewcząt młodszych, rocznik 2008 i młodsze, po zaciętej walce wywalczyła 2 miejsce (Nikola Gomuła, Milena Górnicz, Julia Kosoń, Kaja Krupa, Aleksandra Stawiarz, Gabriela Suchorowska). Dziewczęta starsze (2006/2007) wywalczyły 4 miejsce. Skład drużyny: Weronika Ambroży, Amelia Dudek, Magdalena Olejarnik, Zuzanna Pakuła, Weronika Skrobacz, Natalia Szkwarek). Opiekunem była Sabina Roguz.

Chłopcy młodsi uplasowali się na 3 miejscu (Kacper Walenciak, Maksymilian Masłowski, Oliwier Legiecki, Filip Ozdoba, Mateusz Żak, Jakub Jaskuła, Jakub Grabda.
Na 3 miejscu rywalizację ukończyli starsi chłopcy w składzie: Bartek Tomala, Karol Bąk, Kuba Tałaj, Kacper Golba, Bartek Szaniawski, Oskar Przybyło. Opiekunem i trenerem zawodników jest Sławomir Szydłowski.