Miss uwielbia jeździć...rowerem - prezentujemy Paulinę...

  Miss uwielbia jeździć...rowerem - prezentujemy Paulinę Krupińską, najpiękniejszą Polkę 2012 roku (zdjęcia)

  Monika DASZKOWSKA daszkowska@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Paulina Krupińska prezentowała się podczas gali znakomicie. Widać, że dziewięcioletnie doświadczenie na wybiegu, przyniosły pożądane obiekty.

  Paulina Krupińska prezentowała się podczas gali znakomicie. Widać, że dziewięcioletnie doświadczenie na wybiegu, przyniosły pożądane obiekty. ©Zoom

  Od lat jest modelką, uwielbia ruch - po Warszawie porusza się jednośladem, pokonując dziennie nawet 60 kilometrów. W kuchni preferuje makarony i kurczaka.
  Paulina Krupińska prezentowała się podczas gali znakomicie. Widać, że dziewięcioletnie doświadczenie na wybiegu, przyniosły pożądane obiekty.

  Paulina Krupińska prezentowała się podczas gali znakomicie. Widać, że dziewięcioletnie doświadczenie na wybiegu, przyniosły pożądane obiekty. ©Zoom

  [galeria_glowna]
  Tylko u nas! Paulina Krupińska, właśnie wybrana Miss Polonia 2012: - Musiałam szybko dorosnąć! - CZYTAJ WIĘCEJ

  Ciemne włosy z grzywką i szczery, piękny uśmiech - to znaki rozpoznawcze Pauliny Krupińskiej, która dwa tygodnie temu założyła koronę Miss Polonia 2012. Dzięki temu będzie reprezentowała nasz kraj w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świcie - Miss Universe. Sprawdziliśmy, kim jest ta urocza dziewczyna?

  Do finału Miss Polonia 2012 dostała się dzięki "dzikiej karcie". Jak podkreśla w wywiadach, udział w wyborach Miss Polonia jest ukoronowaniem wielu lat pracy na wybiegach oraz przed obiektywem. Paulina Krupińska od dziewięciu lat pracuje jako modelka i fotomodelka, prezentując stroje znanych marek i projektantów mody.

  KORONĘ PRZEJĘŁA OD PRZYJACIÓŁKI

  Wydarzenie z udziałem 19 pięknych finalistek konkursu można było obejrzeć na żywo, 2 lutego, w telewizyjnej "Dwójce". Finalistki zaprezentowały się w czterech wyjściach. Miały na sobie kreacje marki Betti Design, kostiumy kąpielowe marki SHE oraz suknie od Macieja Zienia.

  Paulina Krupińska wystąpiła z numerem 20. Od pierwszego wyjścia czuła się na scenie bardzo dobrze. Rzucała się w oczy jej pewność siebie. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. Poruszała się z gracją. Bez wątpienia pomogło jej w tym doświadczenie w modelingu, ale też gorący doping publiczności, zgromadzonej w warszawskim Studiu ATM, gdzie odbył się finał konkursu. Tylko dwie finalistki mogłyby poszczycić się takim aplauzem podczas prezentacji. Oprócz Pauliny Krupińskiej, gorąco kibicowano też radomiance Aleksandrze Szczęsnej z numerem 13, która ostatecznie zdobyła tytuł II Wicemiss Polonia. Dziewczyny pozostają w kontakcie. Często do siebie dzwonią. Jeden z portali plotkarskich prorokował nawet, że staną się tak zgranym duetem jak Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010 i Marcelina Zawadzka, laureatka konkursu w 2011 roku. Obie, bardzo podobne do siebie, brylowały na salonach w stolicy.

  Paulina Krupińska, podczas gali finałowej, otrzymała koronę z rąk wspomnianej już Marceliny Zawadzkiej, która prywatnie jest także jej przyjaciółką. Obecna Miss szczyci się również znajomością z Rozalią Mancewicz. Przyznała, że dziewczęta namówiły ją do udziału w konkursie Miss Polonia 2012.

  - Bardzo dziękuję wszystkim widzom, którzy oddali na mnie głosy - powiedziała Paulina Krupińska tuż po założeniu korony, dodając, że miała inną faworytkę.

  Czy Paulina Krupińska podoba się Polakom? Opinii na temat jej urody są różne, choć przeważają te dobre, wróżące dziewczynie sukces w konkursie Miss Universe. Wiele osób docenia jej swobodę na scenie. Ludzie z branży mody podkreślają plastyczną urodę i profesjonalizm.

  MISS PRYWATNIE

  Paulina Krupińska urodziła się w Piastowie. Ma 25 lat. Wiele osób, słysząc jej wiek, jest zaskoczonych. Dotychczas nie zdarzyło się, żeby tytuł Miss zdobyła dziewczyna starsza niż 24-latka. Powodem tego były obostrzenia co do wieku. Jeszcze niedawno o koronę mogły się ubiegać pełnoletnie kandydatki, które nie ukończyły 24 lat. Zmiany, jakim poddano ostatnio konkurs Miss Polonia, objęły także regulamin konkursu. Pojawił się w nim zapis, że o udział w konkursie mogą starać się dziewczęta pełnoletnie, które nie ukończyły jeszcze 27 lat.

  Prywatnie jest dziewczyną Tadeusza Bachledy - Curuś, pilota samolotów pasażerskich i brata słynnej polskiej aktorki Alicji Bachledy - Curuś. Paulina podkreśla, że on także namawiał ją do udziału w konkursie. Mocno kibicowali jej również rodzice, którzy 2 lutego towarzyszyli jej podczas gali finałowej.

  Obecna Miss Polonia ma sylwetkę modelki. Jest bardzo szczupła, ale jak przyznaje, figurę zawdzięcza dużej ilości ruchu. W sezonie pokonuje Warszawę na rowerze. Dziennie przejeżdża nawet 50 - 60 kilometrów, dlatego z uśmiechem dodaje, że może pozwolić sobie na przykład na zjedzenie makaronu, czy kurczaka pod różnymi postaciami. Te właśnie potrawy, jak przyznała w jednej z telewizji śniadaniowych, umie przyrządzić najlepiej.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (6)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (6) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo