Mistrzostwa Ostrowca szkół podstawowych w pływaniu rozstrzygnięte

/waf/
Najlepsze zespoły w kategorii dziewcząt.
Najlepsze zespoły w kategorii dziewcząt. MOSiR
Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej numer 14 zdominowali mistrzostwa Ostrowca szkół podstawowych w sztafetowych zawodach pływackich.

Zwycięskie składy

Najlepsze zespoły w kategorii chłopców.

Dziewczęta: Kinga Gramska, Julia Świątek, Julia Wybranowska, Natalia Czernik, Anastazja Matracka, Paulina Boroń, Oliwia Ozdoba, Oliwia Wołek. Opiekunowie- Mariusz Stawecki, Sławomir Góra i Katarzyna Marynowska.

Chłopcy: Filip Skierniewski, Piotr Słapek, Bartosz Piliński, Kacper Borowski, Jakub Wilk, Jakub Wykierski, Paweł Wosiek, Norbert Pater. Opiekunowie- Mariusz Stawecki, Sławomir Góra i Katarzyna Marynowska.

W zawodach wystartowało 11 zespołów z czterech szkół, w sumie na pływalni Rawszczyzna rywalizowało 48 dziewcząt i 40 chłopców. W zawodach dziewcząt zgłoszono 6 zespołów, w tym aż 3 reprezentowały szkołę numer 14. Dwa z nich zajęły pierwsze lokaty. Triumfował pierwszy zespół Szkoły Podstawowej 14 z czasem - 2:12,41, a drugie miejsce zajęła druga drużyna tej samej szkoły-2:44,59.Na najniższym stopniu podium stanęły uczennice Szkoły Podstawowej 1- 3:06,24.

W kategorii chłopców kolejność na mecie była identyczna jak u dziewcząt. Wygrał pierwszy zespół z "czternastki"- 2:12,59. Druga drużyna była druga- 2:32,48, a trzecie miejsce zajęła "1"- 2:41,59

Zespoły dziewcząt i chłopców zostały nagrodzone dyplomami, a sztafety za miejsca I-III otrzymały puchary. Zawodnicy za miejsca I-III zostali wyróżnieni okolicznościowymi medalami i czepkami pływackimi, a opiekunowie drobnymi upominkami.