MKS KSZO-Junior wygrał 4:0 z Juventą Starachowice (WIDEO, zdjęcia)

Rafał SOBOŃ
Wygraną 4:0 nad Juventą Starachowice zakończyli zmagania w Centralnej Lidze Juniorów Starszych gracze MKS KSZO-Junior Ostrowiec.
MKS KSZO-Junior Ostrowiec - Juventa Starachowice 4

MKS KSZO-Junior Ostrowiec - Juventa Starachowice 4:0

MKS KSZO-Junior Ostrowiec - Juventa Starachowice 4:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Paweł Czajkowski 85 min., 2:0 Piotr Jedlikowski 87, 3:0 Kamil Bełczowski 89, 4:0 Kamil Bełczowski 90+2.

MKS KSZO: Majecki - Sołtykiewicz (66. P. Jedlikowski), Cebula, Ptasiński, Larkowski, Matyjasek, Czajkowski, Kowalski (58. D. Świątek), Gajewski (46. Kukiełka), Mężyk, Bąk (58. Bełczowski).

Juventa: Łabędzki - Piętak (88. Łodej), Podzielny, Chatys, Śpiewak, Ciepielewski, Majzner (46. Sawicki), Garbala, Sieroń, Kopeć, Bies.

W ostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów Starszych, w Ostrowcu doszło do derbów pomiędzy miejscowym MKS KSZO-Junior i starachowicką Juventą. W pierwszej połowie przewaga należała do gospodarzy, jednak grali zbyt nonszalancko. Po przerwie, do głosu doszli goście, a najwięcej emocji przysporzyło ostatnie pięć minut meczu. W 85 minucie po serii trzech rzutów rożnych, Michał Sieroń z Juventy główkował tuż obok słupka. W odpowiedzi, po nieporozumieniu i zderzeniu się dwóch obrońców z bramkarzem, bliski zdobycia gola był Kamil Bełczowski, piłka o centymetry minęła bramkę gości. W kolejnej akcji Paweł Czajkowski uderzył z ok. 12 metrów i otworzył wynik spotkania. Dwie minuty później Piotr Jedlikowski zamknął akcję na lewym skrzydle i z metra wykończył dokładne dośrodkowanie. W 89 minucie po indywidualnej akcji w polu karnym, pięknym uderzeniem pod poprzeczkę na 3:0 podwyższył Kamil Bełczowski, a w drugiej minucie doliczonego czasu gry ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 4:0.