MKS Stąporków - Juventa Starachowice 0:3

KAR
Piłkarze MKS Stąporków przegrali z Juventą Starachowice 0:3.
Piłkarze MKS Stąporków przegrali z Juventą Starachowice 0:3. fot. archiwum
W derbach świętokrzyskich III ligi małopolsko-świętokrzyskiej piłkarze MKS Stąporków przegrali z Juventą Stachowice 0:3 (0:3).

Bramki: 0:1 Dariusz Anduła 19 min., 0:2 Mirosław Kalista 22, 0:3 Anduła 41.

MKS: Kwiecień 4 - Majchrzak 6, Cielibała 4, Rechowicz 4, Polakowski 4 - Rzeszowski 3 (80 Plewniak nie klas.), Sinkiewicz 4 (70 Arczewski nie klas.), Ciekalski 4, Gałązka 4 - Ogłoza (46 Boruń), Jedynak 6.

Juventa: D. Kalista 7 - Korona 7 (76 Płusa nie klas.), Gębura 8, Pastuszka 8, Szymoniak 7 - Tobiszewski 6 (59 Kopeć 2), Drej 7, Wójtowicz 7, Gruszczyński 6 (69 Fabjański 1), M. Kalista 7 (76 Jaros nie klas.) - Anduła 8.

Kartka: żółta Tobiszewski (Juventa Perfopol). Sędziował: Andrzej Śliwa (Kielce). Widzów: 400.

- Wynik meczu ustanowiliśmy już w pierwszej połowie, w której graliśmy agresywnie. Taką grę jak w pierwszej części meczu chcielibyśmy oglądać zawsze. W drugiej połowie nasza gra była już trochę gorsza, ale to dlatego, że wynik pozwalał nam na zmianę stylu gry - mówił Arkadiusz Bilski, trener Juventy Perfopol Starachowice.