Młodzi piłkarze ze szkoły w Królewcu na drugim miejscu w turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

redakcja
W Stadnickiej Woli odbył się finał powiatowy turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". W grupie 9 drużyn kategorii chłopców u-12 wystąpiła reprezentacja Szkoły Podstawowej z Królewca, która zajęła II miejsce i mimo, że jest to bardzo dobra lokata to pozostał pewien niedosyt, gdyż w czterech poprzednich reprezentacja szkoły była triumfatorem, a do pełni szczęścia brakło niewiele bo uległa tylko gospodarzom 1-2 w finale. Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Królewcu: Dawid Dobrowolski, Jakub Maleszak, Krystian Kos, Mikołaj Rejmak, Artur Basiak, Miłosz Bugajski, Przemysław Stachera, Mateusz Karczmarczyk, Bartosz Piotrowski, opiekunowie Jacek Kołodziejczyk, Dawid Kołodziejczyk.>>>WIĘCEJ ZDJĘĆ NA KOLEJNYCH SLAJDACH UG Smyków