Młodzi zapaśnicy Guliwera Kielce na podium w międzywojewódzkich mistrzostwach

SAW
Od lewej: Patryk Wojdyła, Karina Siwek i Alan Wilczyński z Guliwera.
Od lewej: Patryk Wojdyła, Karina Siwek i Alan Wilczyński z Guliwera. archiwum klubu
W województwie łódzkim odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodziczek i młodzików w zapasach kobiet i w stylu klasycznym regionu C. Z sukcesami startowali tam zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Guliwer Kielce.

W zawodach rywalizowało ponad 300 zawodników z czterech województw podkarpackiego, łódzkiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Najlepsze miejsce z Guliwera wywalczyła Karina Siwek, która zajęła drugie miejsce w kategorii wagowej do 62 kilogramów. W kategorii chłopców Alan Wilczyński (waga 59 kilogramy) oraz Patryk Wojdyła (100 kilogramów) przegrali po jednej walce w turnieju i uplasowali się na trzecich miejscach.