Młodzież z PGE VIVE w pierwszej połowie postawiła opór faworytowi. Derby dla AZS UJK Społem

PK
Patryk Ptak/AZS UJK Społem Kielce
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS UJK Społem Kielce wygrał z PGE VIVE II Kielce.

AZS UJK Społem Kielce - PGE VIVE II Kielce 33:20 (15:11)

AZS UJK Społem
: Jastrząb, Czerwiński, Kość - Bernacki 4, Papaj, Bulski 2, Boszczyk 6, Curyło 4, Kubicki 1, Stępnik 1, Siedlarz 4, Bysiak, Bakalarz, Sornat 9 (7), Hady, Grzesik 2.

PGE VIVE II: Wałach, Kuczkowski - Szyc, Krawczyk 2, Murzec 3, Syska 1, Żmudzki 1, Urbanowski 1, Mazur, Cender 3, Szaniawski 3, Włodarski 4 (1), Cieszkowski, Zdziech 1, Wójcik 1, Radomski.

Początek meczu nie zapowiadał wysokiego zwycięstwa gospodarzy, młoda drużyna rezerw PGE VIVE postawiła mocny opór. Jeszcze w 24 minucie drużyna trenera Tomasza Błaszkiewicza prowadziła tylko 10:9.

Druga połowa to już bardziej zdecydowana przewaga AZS UJK Społem. Najbardziej uwidoczniła się ona w końcówce - od stanu 27:20 w 52 minucie do 33:20 w 56.