Moravia Anna-Bud Morawica ograła Wierną Małogoszcz 3:0 w RS Active 4. Lidze świętokrzyskiej. Zobacz zdjęcia

Damian Wiśniewski, Jaromir Kruk
Moravia Anna-Bud Morawica ograła Wierną Małogoszcz w czwartej lidze
Moravia Anna-Bud Morawica ograła Wierną Małogoszcz w czwartej lidze Kamil Bielaszewski
W meczu 32. kolejki RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej Moravia Anna-Bud Morawica ograła 3:0 Wierną Małogoszcz. Zobacz zdjęcia z meczu.

Moravia Anna-Bud Morawica ograła Wierną Małogoszcz

Moravia Anna-Bud Morawica – Wierna Małogoszcz 3:0 (3:0)
Bramki:
Karim Ashour 22, Kacper Orliński 31, Michał Zawadzki 41.
Moravia: J. Borusiński – Łączkowski (71 Turlej), Garbala, Mateusz Zawadzki – Ashour, Gilewski (58 J. Rabiej), J. Rabiej (81 Woźniak), Michał Zawadzki, Szczepanek – Orliński (58 Pasternak), Ł. Zawadzki.
Wierna: Spurek – M. Malinowski, Kuzincow, Wroński, Molęda (65 A. Porzuczek) – R. Bała, D. Czarnecki, Klapa, Łata – Sornat, Soboń (15 Ginter).
Żółta kartka: Orliński.
Sędziowali: Mateusz Rodak + Marcin Bielecki, Jakub Wilczkowski.
Widzów: około 100.

Zobacz zdjęcia z meczu:

Mocno osłabiona Wierna, m.in. bez Kacpra Serka i Mateusza Rejowskiego stanowiła tło dla gospodarzy, którzy przed przerwą zdobyli 3 gole. Przy dwóch udział miał Kacper Orliński, którego trener Maciej Śmiech może wystawiać wszędzie, tym razem znalazł mu miejsce w ataku. Gości napoczął Karim Ashour. Egipcjanin trafił do siatki głową. W drugiej połowie Wierną od wyższej porażki uchronił Szymon Spurek.