Moravia Anna-Bud Morawica przegrała z AKS 1947 Busko-Zdrój na inaugurację RSActive 4 Ligi. Czerwona kartka Michała Rybusa. Zobacz zdjęcia

Jaromir Kruk, Bartosz Wartałowicz
Moravia przegrała 0:1 z AKS Busko-Zdrój. Czerwoną kartkę obejrzał w 42 minucie Michał Rybus. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Tomasz Wierzbicki
Moravia Anna-Bud Morawica przegrała 0:1 z AKS 1947 Busko-Zdrój na inaugurację RSActive 4 Ligi. W 42 minucie czerwoną kartkę zobaczył napastnik gospodarzy - Michał Rybus.

Moravia Anna-Bud Morawica gorsza w meczu na szczycie z AKS 1947 Busko-Zdrój

Moravia Anna-Bud Morawica - AKS 1947 Busko-Zdrój 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Uciński 82.
Moravia: Borusiński – Mat. Zawadzki, Zgrzebnicki, Sylwestrzak, Szczepanek (60 Łączkowski) – Jopkiewicz, Rabiej (68 Kościelecki), Michał Zawadzki (57 M. Toboła) – J. Rybus, Michał Rybus, Ł. Zawadzki (82 Masternak).
AKS: Banach – Gwóźdź, Ślefarski, Grad, F. Rogoziński – Kowalczyk (85 Dziewięcki), D. Szymkiewicz (70 Taler), Załęcki (70 Wierzchanowski), K. Rogoziński – Uciński, Maciej Pokora.

W 42 minucie czerwoną kartkę, za dwie żółte ujrzał Michał Rybus i to skomplikowało sytuację Moravii. – Z tak silnym zespołem jak AKS w dziesiątkę gra się bardzo trudno – powiedział Maciej Śmiech, trener zespołu z Morawicy. AKS zmontował ciekawy skład, a w końcówce klasę pokazał Kamil Uciński, który przyszedł z Wisły Sandomierz. – Dobry występ Kamila, życzę sobie jeszcze lepszej skuteczności. Uciński sam potrafi wypracowywać okazje i to jest jego wielki atut – dodał Marcin Kołodziejczyk, szkoleniowiec AKS, zadowolony ze świetnej gry Macieja Pokory, który mocno angażował się w defensywie.