Na mikołajki darmowe zapiekanki w ZapieCKankach w Kielcach
imoRozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
Boczek maja od Kamińskiego nie z makro pracował tam mój znajomy i mówi ze wszystko zawsze świeże jak data się zbliża to rarytasy dla swojego pieska zabierał do domu :)
Ludzie zawsze bedą hejtowac połowa hejtu pewnie od właścicieli innych lokali
Chcieli by wydać posiłki Za darmo ale ich na to nie stać Hahaha
Właściciel Zapieckanek z gestem na Mikołaja za darmo na WOŚP dla wolontariuszy za darmo
Zapiekanki mają bardzo dobre. Uważam, że warto pójść. Nie ważne czy za darmo, czy za gotówkę. Ponieważ lubię okrywać nowe smaki, na pewno wybiorę się i wybiorę coś, czego jeszcze tam nie jadłam :)
No z tego co widze, to komentarze nie za ciekawe :D Hahaha ale znajac zycie kolejka bedzie na kilometr.
Duzo ludzi przestalo chodzić jak ten z metra ciety lansuje sie pod swoim lokalem. Poza tym produkty są slabe i srednio swieże. Tak to jest byc cwaniakiem ale rynek to weryfikuje. Nawet za darmo tam nie ide.
Straszny syf i dramat nie da się tego zjesc. Miałem biegunkę pół dnia. Dlatego dają to za darmo...
Za darmo????? to bydło pobiegnie choćby gów.....em bułę posmarowali
Przecież te zapiekanki to dramat.Jadłem tam 2 razy....za pierwszym razem były niespecjalne...więc za jakiś czas poszedłem drugi raz zobaczyć czy coś się poprawiło.Niestety było jeszcze gorzej.Nigdy już tam nie zjem i nie polecam nikomu tego lokalu.Jeśli właściciel chce zobaczyć jak się robi i jak smakują prawdziwe zapiekanki to niech się przejedzie do Pińczowa do malutkiego lokalu u Pana Warzechy w Rynku lub nie spróbuje słynnych jędrzejowskich. To co proponuje się na Staszica....to bezsmakowa buła z czymś tam na wierzchu.
Co wy macie do obsługi? Jak tam uczęszczałam, to był taki koleś na zmianę z dziewczyną z kokardką i nigdy mnie nic nie spotkało chamskiego.przestałam tam chodzić, bo po zapiekance, właśnie z boczkiem, okropnie się strułam.
Właściciel z kumplem kiedyś przeszkadzali krotkofalarzom w rozmowach. Stąd ciągoty do radia.
Jak ten chłop to na slichowicach jednemu Krzyśkiem krewi tyle beclu,ze nawet i rekin nie pomoże. Nie musisz lizać, nic nie zdziałać buhaha. Oczy dookoła głowy samuraju
Jadu? Nie widzę tu złośliwych opinii a jedynie ludzie wyrażają swoje zdanie. Fakt faktem, że smacznie to tam nie jest i tyle. Proponuję żeby Sanepid zbadał próbki tych mikolajkowych zapiekanek, tych darmowych.
Ludzie ale macie w sobie jadu... pamietajcie karma wraca! Dziwi mnie tylko ze jak komus nie smakuje tam to po co chodzicie? Nie smakuje to nie jedz! Ale przed komputerem czujesz sie wielki i wylewasz na ludzi pomyje , typowy hejter a w zyciu zwykla ciota , pizda. Takie niestety sa realia. Karma jest sprawiedliwa:-)
Właściciel to jeden wielki cwaniak, co widać powoli już w jego zapiekankach. Za ten deb***ny śmiech w reklamach w radio już tam nigdy nie przyjdę. Zresztą byłem ostatnio i nic specjalnego. W telegrafie lepsze i w bardziej godziwych cenach.
Pomijam fakt, że lokal w takim miejscu że ni tam dojechać ni dojść. Parking trzeba jeszcze płacić.
Czytam i nie mogę uwierzyć w zajadłość frajera bo raczej to ten sam śmieć ludzki ktory pisze te bzdury - co za naród wredny i zawistny , psioczy pisze brednie a sam bedzie pewnie w mikołaja przed 12 stał po darmoszke i jeszcze prowadził dyskusje w kolejce że napoj tskże za darmo by pasowało dostać i jeszcze zapakować na wynos kilka na kolejne dni - Polska
ten lokal to pomylka.maly tylko siedzi w swoim wozku i podglada pracownikow.glowe ma troche za wysoko.aha,zdejmij ta smerfna czapeczke wazniaku.