Najtrudniejszy pierwszy mecz. Piłkarki ręczne Korony Handball Kielce w 1/8 Pucharu ZPRP Młodziczek

PK
Korona Handball Kielce wygrała turniej 1/16 Pucharu ZPRP Młodziczek, którego była gospodarzem i awansowała do dalszych gier.

Najtrudniejszy dla kielczanek był pierwszy mecz w turnieju, z Kusym Kraków. Jego początek należał do drużyny trenerek Justyny Lazar i Moniki Ciszek, Korona Handball w 17 minucie prowadziła 10:6. Potem obraz gry się zmienił i przewagę uzyskały krakowianki. W 27 minucie objęły prowadzenie 12:11, w 30 minucie wygrywały 15:12, a jeszcze na siedem minut przed zakończeniem meczu 20:17. Jednak już do końca spotkania Kusy nie zdobył gola, nasz zespół trafił cztery razy, z czego trzy gole rzuciła Martyna Śmiglarska i Korona Handball wygrała 21:20.

W drugim spotkaniu nasze szczypiornistki bez żadnych problemów ograły 21:10 Olszynkę Dzikowiec, a w trzecim po dość wyrównanym pojedynku wygrały z Jedynką Łuków 28:23.

Wyniki. Jedynka Łuków - Olszynka Dzikowiec 25:18 (10:6), Korona Handball Kielce - Kusy I Kraków 21:20 (11:10), Kusy I Kraków - Jedynka Łuków 21:19 (11:12), Korona Handball - Olszynka 21:10 (10:4), Olszynka - Kusy 10:28 (4:17), Korona Handball - Jedynka Łuków 28:23 (15:10).

Kolejność: 1. Korona Handball Kielce 9 pkt. (awans), 2. Kusy Kraków 6 (awans), 3. Jedynka Łuków 3, 4. Olszynka Dzikowiec 0.

Korona Handball: Toboła, Doroz, Kwiatkowska – Łucak 0, 0, -, Sokołowska 4, 0, 1, J. Jach -, 0, -, Widlińska 0, 0, -, Śmiglarska 3, 2, 5, Jaworska 7, 2, 4, Czarnecka 1, 3, 7, Postrach 4, 2, 4, Kotwica 0, 3, -, Podsiadło 2, 4, 2, Pałyga 0, 0, 0, Białecka -, 4, 5, Mielniczuk -, 1, -.

POZNAJ KIELECKIE WAGS – PIĘKNE ŻONY I PARTNERKI PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

MARIUSZ JURASIK I GRZEGORZ TKACZYK POBIEGLI WŚRÓD GWIAZD [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI NA MECZACH PIŁKI RĘCZNEJ [ZDJĘCIA]

TEN MECZ WYCISNĄŁ ŁZY. GWIAZDY PIŁKI RĘCZNEJ ZAGRAŁY DLA 4-LETNIEGO SEBASTIANA Z BUSKA