Naprzód Jędrzejów - Szreniawa Nowy Wiśnicz 0:2

/KAR/
Naprzód Jędrzejów przegrał w meczu na szczycie trzeciej ligi przed własną publicznością z beniaminkiem Szreniawą Nowy Wiśnicz 0:2.

W 2 minucie meczu bliski objęcia prowadzenia był Tomasz Puchrowicz, ale jego strzał z siedmiu metrów okazał się niecelny. W 22 minucie Marcin Pasionek zdobył prowadzenie dla Szreniawy. Strzałem z 25 metrów z rzutu wolnego trafił on wprost w okienko bramki strzeżonej przez Pawła Rybińskiego. Naprzód przegrywał jedną bramką, ale piłkarze z Jędrzejowa nie dawali za wygraną. W 35 minucie Mateusz Kubicki wrzucał piłkę w pole karne gości, spadła ona na głowę wbiegającego Tomasza Puchrowicza, który z pięciu metrów nie trafił do bramki Szreniawy.

W drugiej odsłonie meczu zawodnicy jędrzejowskiej drużyny chcieli szybko odrobić stratę. W 50 minucie Hubert Drej po indywidualnej akcji wbiegł w pole karne, w którym znalazł się w sytuacji sam na sam z obrońcą drużyny gości. Napastnik Naprzodu przegrał ten pojedynek. W 60 minucie silnym strzałem z 28 metrów golkipera gości próbował zaskoczyć Grzegorz Starościak, bramkarzowi drużyny z Nowego Wiśnicza, udało się jednak wybić piłkę poza boisko. W 71 Jakubowi Kowalskiemu oraz Tomaszowi Puchrowiczowi nie udało się przejąć piłki, adresowanej do Konrada Gorgonia. Zawodnik Szereniawy strzałem z ośmiu metrów pokonał Pawła Rybińskiego. W 74 minucie za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Karol Gajda. Zawodnik jędrzejowskiej drużyny jest młodzieżowcem, więc gdy opuścił on boisko, trener Grzesik, musiał wprowadzić kolejnego zawodnika w wieku juniora. Na boisku pojawił się Lucjan Januszewski, który zmienił Karola Markowskiego.