Nauczyciel bije ucznia: "Jak poprawię z drugiej, to k... spadniesz". Dla PiS to honorowy obywatel

(GSZ)

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
- No bo wam zrobię tresurę. Nie rozumiecie tego, co do was mówię? Nie rozumiesz tego jeden z drugim? - woła na lekcji nauczyciel z Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie, po czym uderza jednego z uczniów w twarz. - Nie rozumiesz tego? Jak ci poprawię z drugiej, to kurwa spadniesz - ciągnie dalej nauczyciel. Uczniowie nagrali jego szokujące zachowanie. Film trafił do sieci.

Do incydentu doszło we wtorek, 11 września w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. Dzień później dowiedział się o tym starosta. - Natychmiast zawiesiłem w czynnościach nauczyciela - powiedział Jarosław Dudkowiak. - Poprosiłem też panią dyrektor o powiadomienie o wszystkim kuratora oświaty i rozpoczęcie procedury wyjaśniającej zajście. Pani dyrektor złożyła także zawiadomienie w prokuraturze, ponieważ zajście dotyczy nieletniego, ucznia z pierwszej klasy.

Starosta dodał też, że okoliczności tego incydentu są wyjaśniane, łącznie z tym, czy była to prowokacja uczniów.
- Gdyby nawet tak było, to nic nie usprawiedliwia zachowania tego nauczyciela - dodaje starosta.

Nauczyciel, który został nagrany, to 68-letni Jan R. szanowany i ceniony pedagog z blisko 40-letnim stażem. W ZSSiB uczy przedmiotów zawodowych.
Choć zachowanie nauczyciela jest naganne, to wśród uczniów ma on więcej obrońców niż krytyków.
- Ten chłopak ciągle go prowokował i bardzo brzydko się do niego odnosił - mówi jeden z nastolatków. - Trudno coś takiego wytrzymać.

Jak ustaliliśmy, wybuchowy nauczyciel to działacz Prawa i Sprawiedliwości z Głogowa, szef miejscowego klubu Gazety Polskiej. Przed kilkoma dniami do Rady Miejskiej w Głogowie trafił wniosek PiS o nadanie mu tytułu honorowego obywatela miasta. Miał go otrzymać w listopadzie.

Szok! Kangur w lesie na Dolnym Śląsku. Mamy zdjęcia!

Materiał oryginalny: Nauczyciel bije ucznia: "Jak poprawię z drugiej, to k... spadniesz". Dla PiS to honorowy obywatel - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 992

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

m
meeee

Zachował się fatalnie u mnie w technikom jak wkurwisz nauczyciela to raz sie zdarzyło ze do tego co przeszkadzał powiedział ze jak mu sie nudzi to zeby wypierdalał jak sie uczeń chujowo zachowuje to kazać mu wypierdalać i tyle a nie napierdalać jebany pojeb

z
zdzis40
W dniu 23.09.2018 o 22:19, eryk14 napisał:

Napisz to temu którego skrytykowalemja obserwuję forum nto z jednej wyszukiwarki-webbrowsera gdzie nie jestem zalogowany i widzę gdzie ten osobnikciagle rzuca inwektywamiZawsze wszystko sprowadza do nienawiści

Ja wszystko rozumie a na różnych forach siedzę od lat po kilka godz dziennie zawsze wszystko czytam dokładnie i widzę co kto pisze, dużo też sam robię wPISów dostaje nawet krytyczne odpowiedzi na mój w PIS ale staram się nie odpisywać na bzdury bo uważam że mądry nie jest ten co pisze ale ten co ustępuje na głupie komentarze nie w temacie a temat jest o przemocy o którym się mało pisze patrząc z perspektywy dzisiejszej sytuacji i pewnie wielu Opolan czy ludzi w Polsce zostało upodlonych bo osoby publiczne takie jak PEDAGOG MOPR MOPS itp. mają gdzieś prawdę i pokazują dzieciom że mogą robić co chcą a jeśli jest problem to oni powinni również z dziećmi rozmawiać tłumaczyć że czegoś nie mogą robić i pomagać rodzicom wyjść z problemu a nie ich gnoić .Oczywiście nie popieram takiego zachowania jak w tym przypadku bo nauczyciel powinien podejść inaczej do tego ale każdemu w końcu puszcza nerwy a to sa efekty tego że osoby publiczne nie reagują nie rozmawiają z dziećmi nie tłumacza jak cos zrobią tylko od razu gnoja rodziców łamiąc tym samym prawo konstytucje i prawa człowieka  a dzieci za ich występki głaszczą po głowie i im bardziej to się robi tym większą swobodę daje się dzieciom i jest jak jest a ja z zona jesteśmy tego przykładem jak upodla się rodziców tylko dlatego że powiedziałem dziecku kilka ostrych słów a obca kobieta powiadomiła MOPR  oskarżając mnie o przemoc fizyczna i psychiczną.      

e
eryk14
W dniu 24.09.2018 o 00:21, eryk14 napisał:

Ja jestem u siebie,Twoje rodowe terytorium jest na wschód od rzek prosna ,liswarta (nazywaną również jordanem) i przemsza.Szczekać to sam możeszgdyż więcej nie umiesz,Na wszystkich tematach forum tylko umiesz wyzywać i podawać fałszywe dane tak jak to ci wiele razy inni użytkownicy już wypomnieli


Przy okazji jak juz wspominałem wielokrotnie to my już mamy zlokalizowane groby tych co nam szkodzili po wojnie,
nie niszczymy ich ,
by się nie zniżać do poziomu polskich warchołów ktorym nawet przeszkadzały niemieckie literki na pomnikach cmentarnych,
ale nasi znajomi obserwują pomagając sprzątać inne pomniki,
gdy przychodzi jakas osoba na groby tych którzy nam szkodzili to lecą wiązanki
na temat przeszłości osobnikow którzy nam szkodzili.
Zaraz taka osoba speszona szybko odchodzi.
Takie nasze podziękowania po latach .
e
eryk14
W dniu 23.09.2018 o 23:16, jaka szkoda napisał:

Kundelku, gubisz się w tych inwektywach. To samo piszesz o 17:12 i o 17:20.Jak jesteś w Niemczech, to i tak nie jesteś u siebie, bo to już turecki sułtanat.

Ja jestem u siebie,
Twoje rodowe terytorium jest na wschód od rzek prosna ,liswarta (nazywaną również jordanem) i przemsza.
Szczekać to sam możesz
gdyż więcej nie umiesz,
Na wszystkich tematach forum tylko umiesz wyzywać i podawać fałszywe dane
tak jak to ci wiele razy inni użytkownicy już wypomnieli
j
jaka szkoda
W dniu 23.09.2018 o 18:20, eryk14 napisał:

Jak już to wielokrotnie napisałem,to skończ pić to co pijesz gdyż błądzisz,caly czas podajesz fałszywe dane tak jak to z 1968oraz tylko wyzywasz z braku argumentów.Typowy takikozak w necie,@@@@@@ w świecie

Kundelku, gubisz się w tych inwektywach. To samo piszesz o 17:12 i o 17:20.

Jak jesteś w Niemczech, to i tak nie jesteś u siebie, bo to już turecki sułtanat.

e
eryk14
W dniu 23.09.2018 o 19:09, zdzis40 napisał:

Ja was nie rozumie to jest poważny temat i powinno o tym się mówić a nie wyzywać i pisać by se dopiec to co dzieje się z dziećmi teraz to porażka sam mam 15 letnia córkę i problemy od listopada bo nie chciałem puścić jej na 3 dni do koleżanki i powiedziałem kilka ostrych słów nic więcej teraz żonę co 2 miesiące na grupy robocze zapraszają a potem pedagog i kierowniczka MOPR z Małopolskiej gnoja i robią z niej szmatę bo nie chce przyznać że u nas jest przemoc mnie nie wzywają bo zadaje trudne pytania a wy se jaja robicie ..Nie znam gościa i mam go gdzieś nawet myślę że nie powinien tak postąpić bo nauczyciel powinien być cierpliwy ale tu widać że to prowokacja i byli przygotowani. Dziś problem jest duży z dziećmi i robi się coraz większy a my rodzice mamy związane ręce i wiem to na naszym przykładzie a najgorsze jest to że nas rodziców nikt nie słucha kierowniczka MOPR ciągnie procedurę do dziś jak byśmy byli przestępcami a najlepsze że z dzieckiem nikt ani pedagog ani sztab ludzi który pracuje za nasze pieniądze nie rozmawiał nie pomógł nam tylko od razu nas zgnoili pokazując tym samym że rodzice nie maja żadnych praw a dzieci mogą wszystko.Przede wszystkim powinno się o tym mówić by uświadomić osobom publicznym że rodzic to nie śmieć i ma prawo wybuchnąć ale nie znaczy od razu że jest przestępcą i znęca się nad rodziną czy jak w tym wypadku ten nauczyciel


Napisz to temu którego skrytykowalem
ja obserwuję forum nto z jednej wyszukiwarki-webbrowsera gdzie nie jestem zalogowany i widzę gdzie ten osobnik
ciagle rzuca inwektywami
Zawsze wszystko sprowadza do nienawiści
z
zdzis40

Ja was nie rozumie to jest poważny temat i powinno o tym się mówić a nie wyzywać i pisać by se dopiec to co dzieje się z dziećmi teraz to porażka sam mam 15 letnia córkę i problemy od listopada bo nie chciałem puścić jej na 3 dni do koleżanki i powiedziałem kilka ostrych  słów nic więcej teraz żonę co 2 miesiące na grupy robocze zapraszają a potem pedagog i kierowniczka MOPR z Małopolskiej gnoja i robią z niej szmatę bo nie chce przyznać że u nas jest przemoc mnie nie wzywają bo zadaje trudne pytania a wy se jaja robicie ..Nie znam gościa i mam go gdzieś nawet myślę że nie powinien tak postąpić bo nauczyciel powinien być cierpliwy ale tu widać że to prowokacja i byli przygotowani. Dziś problem jest duży z dziećmi i robi się coraz większy a my rodzice mamy związane ręce i wiem to na naszym przykładzie a najgorsze jest to że nas rodziców nikt nie słucha kierowniczka MOPR ciągnie procedurę do dziś jak byśmy byli przestępcami a najlepsze że z dzieckiem nikt ani pedagog ani sztab ludzi który pracuje za nasze pieniądze nie rozmawiał nie pomógł nam  tylko od razu nas zgnoili pokazując tym samym że rodzice nie maja żadnych praw a dzieci mogą wszystko.

 

Przede wszystkim powinno się o tym mówić by uświadomić osobom publicznym że rodzic to nie śmieć i ma prawo wybuchnąć ale nie znaczy od razu że jest przestępcą i znęca się nad rodziną czy jak w tym wypadku ten nauczyciel      

z
zdzis40

Dalej niech władze mają PISiory niech ciągnie się bezstresowe wychowywanie dzieci niech pedagog MOPR MOPS itp. dalej gnoja rodziców bo ojciec kilka ostrych słów powie dziecku a obca osoba zakabluje a POLICJANT na grupach roboczych widzi że jest łamanie prawa wszystko naciągane i nie reaguje bo liczy się statystyka i znajomość z pracownikami ośrodka MOPR I MOPS a nie liczą się rodzice którzy krzykną bo spokojna rozmowa nie dała efektów. Upodla się rodziców a z dzieci robi bohaterów głaszczą po głowie pokazując że mogą robić co chcą.

 

PZDROWIENIA DLA PEDAGOGÓW I POLICJANTÓW KTÓRZY WSPIERAJA HAMSTWO I ŁAMANIE PRAWA PRZEZ PRACOWNIKÓW I KIEROWNICZKI MOPR NA MAŁOPOLSKIEJ    

j
jaka szkoda
W dniu 20.09.2018 o 08:58, eryk14 napisał:

Przecież ten jaka szkoda to jest z tych=Cwaniak w necie,@@@@@@@@ w świecie

Folksdojcz, czyli kundel się odezwał.

e
eryk14
W dniu 15.09.2018 o 11:38, Adam Antoni napisał:

Ładnie to tak o sobie pisać? Jesteś też taki mocny w prawdziwym życiu?PS - czy ty też podobnie jak pisowski nauczyciel bijesz po twarzy kogoś kto ci nie pasuje? Rozumiem że wy - ludzie bez kręgosłupa moralnego akceptujecie takie zachowania...


Przecież ten jaka szkoda to jest z tych=
Cwaniak w necie,
@@@@@@@@ w świecie
d
d(>_

Ale mlasło listwa challenge HAHAHAH

K
Korba

Po pierwsze, nie musi tego znosić, jest dużo innej pracy, po drugie, ludzi wkurzają różne rzeczy i uderzenie kogoś w twarz nie rozwiązuje niczego, również w tym przypadku: nauczyciel na bank wyleci ze szkoły z naganą i czym tam jeszcze, a uczeń będzie jeszcze bardziej wściekły. Po trzecie "niewychowany debil" sam się nie wychował, niektórzy po prostu nie umieją wychować swoich dzieci, a skoro nie umieją, to pewnie ich też nie umiał ktoś wychować itd. A pani 8-klasistka też niezbyt dobrze wychowana, skoro mówi o kimś "debil".

I
Incia

Nie jestem robotemCóż,czytając państwa komentarze mozna sie zastanowić nad zdrowiem społeczeństwa. Oczywiscie prawda jest ze dzis mlodziez pozostawia wiele do zyczenia ale komentarze typu "matol niech go leja "sa zasumucajace. Dzieci nie rodza sie zle i pozbawione umiejetnosci szacunku to raczej rola rodzicow i czasu jaki poswiecaja dzieciom. Oczywiscie musze zgodzic sie z tym ze nauczycielowi nalezy sie szacunek i nie prawda jest ze sa to "najgorsze sieroty"bo to obiaw braku szacunku. Meritum jednak jest takie ze zaden czlowiek nie zasluguje na przemoc czy to uczen ,nauczyciel czy staruszek ,a od ludzi na satnowiskach pedagogicznych wymagana jest wzmozona oglada i cierpliwosc ,ktorej temu panu najwyrazniej brakowalo.

I
Incia

Cóż,czytając państwa komentarze mozna sie zastanowić nad zdrowiem społeczeństwa. Oczywiscie prawda jest ze dzis mlodziez pozostawia wiele do zyczenia ale komentarze typu "matol niech go leja "sa zasumucajace. Dzieci nie rodza sie zle i pozbawione umiejetnosci szacunku to raczej rola rodzicow i czasu jaki poswiecaja dzieciom. Oczywiscie musze zgodzic sie z tym ze nauczycielowi nalezy sie szacunek i nie prawda jest ze sa to "najgorsze sieroty"bo to obiaw braku szacunku. Meritum jednak jest takie ze zaden czlowiek nie zasluguje na przemoc czy to uczen ,nauczyciel czy staruszek ,a od ludzi na satnowiskach pedagogicznych wymagana jest wzmozona oglada i cierpliwosc ,ktorej temu panu najwyrazniej brakowalo.

p
patriota

jest wiec niekoniecznie obiektywny, dzisiejsza "mlodziez" to po prostu bydlo, jeszcze POdjudzane przez zdrajcow narodu z totalnej opozycji.... na zlecenie merkelowej i sorosa....

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3