Kamil Markiewicz
Przy piłce piłkarz Partyzanta Radoszyce Grzegorz Samburski.
Przy piłce piłkarz Partyzanta Radoszyce Grzegorz Samburski. Kamil Markiewicz
Weekendowa kolejka czwartej ligi była udana dla zespołów z powiatu koneckiego.

Neptun Końskie pokonał na własnym boisku Alit Ożarów 3:1. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, po trafieniu Marcina Talera. W drugiej połowie trafienia dołożyli Dominik Szymkiewicz i Krzysztof Pach.

Kolejne wysokie zwycięstwo w tym sezonie zanotował Partyzant Radoszyce, który rozgromił u siebie Nidziankę Bieliny aż 6:1. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, po golu Jakuba Jaśkiewicza. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Do bramki Nidzianki po raz drugi trafił Jaśkiewicz. Gole strzelili także: Kuba Kos, Maciej Dymek, Karol Opara i Michał Grudzień.

W weekend odbędzie się szesnasta, przedostatnia kolejka rundy jesiennej w czwartej lidze. Drużyny z powiatu koneckiego zagrają w niedzielę, o godzinie 13. Neptun podejmował będzie ŁKS Georyt Łagów, który w minionej kolejce wygrał z Kamienną Brody 1:0. Partyzant zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Połaniec, którzy w weekend pokonali Moravię Morawica 2:1.

Drużyny z Końskich i Radoszyc w niedzielnych pojedynkach powinny zagrać w optymalnych składach. Neptun w przypadku wygranej może zapewnić sobie tytuł mistrza jesieni. Konecka drużyna prowadzi w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Ma 6 punktów przewagi nad drugim Naprzodem Jędrzejów, który ma o jedno spotkanie rozegrane mniej od koneckiej ekipy.