Neptun Końskie gra dwa mecze w cztery dni

/KAR/
Kamil Markiewicz
W niedzielnym spotkaniu klasy okręgowej Neptun Końskie pokonał na wyjeździe Astrę Piekoszów 4:0, po dwóch bramkach Krystiana Kosa oraz trafieniach Michała Nowackiego i Karola Mojeckiego.

Ważne

Ważne

Wyniki meczów Neptuna z Sokołem i Piastem, po ich zakończeniu na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PILKA. Relacje z obu pojedynków, tabela, komentarze w poniedziałek 5 maja w "Echu Sportowym".

- W pierwszej połowie, do momentu, gdy piłkarze Astry mieli siłę, to stawiali nam oni opór. W drugiej połowie rządziliśmy na boisko. Wynik mógł być jeszcze wyższy - mówił Krzysztof Dziubel, trener Neptuna.

W czwartek 1 maja, o godzinie 17, konecki zespół podejmował będzie ostatniego w tabeli Sokoła Rykoszyn. W tym spotkaniu nie zagra pauzujący za żółte kartki Bartłomiej Idzikowski. Z powodu urazów może zabraknąć Sławomira Jedynaka i Mateusza Cieślika. Natomiast w niedzielę 4 maja, o godzinie 17, Neptun zmierzy się na wyjeździe z zajmującym jedenaste miejsce Piastem Stopnica. - W obu spotkaniach musimy zagrać uważnie. Sokół mimo, że jest ostatni, to wiosną nie przegrywa on już tak wysoko, jak jesienią. Na pewno znacznie trudniejszy mecz czeka nas w niedziele, gdzie będziemy musieli wznieś się na wyżyny swoich umiejętności, żeby przywieźć stamtąd zwycięstw - dodał szkoleniowiec koneckiej drużyny.